Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » MIért nem szűrik már végre ki...

MIért nem szűrik már végre ki a moderátorok? -például azokat akik nyiltan trágár szöveggel sértegetik a kérdezőket.

Figyelt kérdés
Benne van a szabályzatban is,akkor meg mi van?Az ember már nem mer semmit kérdezni mert kivan annak téve,hogy ilyen "kóbor kutyák"akik vadásznak az oldalon,mindenféle sértő obcén szöveget beirnak.Mindeközben halvány gőzük sincs a törvényről,az életről,meg semmiről.Ezeket nem lehet kizárni?
2011. jan. 8. 02:12
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Időnként én is szoktam sértegetni,mert nem tudom eldönteni,hogy a kérdésfeltevő provokálni akar,vagy tényleg ennyire sötét önpusztító ember.Pl fogyi kategóriában az anorex,bulémiás kérdések és koplalós diéták.
2011. jan. 8. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

nem

uncsi lenne az oldal:D

2011. jan. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Én mindig jelentem ha trágár vagy a kérdezőt (aki egy teljesen normális, nem poénnak szánt kérdést tett fel) sértő választ látok. Egy idő múlva kitörlik. Ugyanígy a mostanában elég gyakori id.óta humornak szánt kérdéseket is jelentem. Nem figyelem nagyon de remélem kitörlik.
2011. jan. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Komolyan néha csak nézek milyen szemét sértegető dumát engednek meg.És valójában nem is a kérdésre válaszol konkrétan,hanem csak sérteget,ócsárol,és elég durva stilben.Az ilyenek még lehet morzsolgatják is magukat a gép elött.
2011. jan. 8. 14:24
 5/9 anonim ***** válasza:
33%

Mert nincsenek mindig az oldalon!

Van is itt egy fickó aki állandóan lepontoz, mert ő ezt viccesnek találja!

Már vagy 20-szor kitiltották innen, de mindig vissza tud regelni

Ja és nem nehéz ide visszajutni, mivel megoldható, hogy szűz" böngészővel visszakerülj.

2011. jan. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%
nem mert akkor 80 %-át ki kellene szűrjék és akkor nem menne az ipar,nem kell nézni ezt az oldalt.
2011. jan. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
Ja, úgyis mindenki csak azért jön fel, hogy vicces meg kifigurázott kérdéseket olvasson. Aha:D.
2011. jan. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
helyes
2011. jan. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nagyon való
2011. jan. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!