Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A főoldal listájának első...

A főoldal listájának első oszlopa nektek is szélesebb?

Figyelt kérdés
idáig nem ilyen volt
2009. jan. 28. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, nálam is, csodálkoztam is rajta, hogy mitől lehet. Elég zavaró!
2009. jan. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
épp elovastam és Mostmár nem:))
2009. jan. 28. 18:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
néha nekem is olyan, de néha meg a jobb oldal szélesebb.
2009. jan. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha valaki olyan kérdést ír ki, amelybe elfelejt írásjelet, szóközt tenni, akkor az oldalmotor nem tudja az adott szót tördelni (mert nem tudja, hogy hogyan is kéne), ezért egyben jeleníti meg. Ilyenkor az adott hasáb szélesebb lesz, még akkor is, ha eredetileg a mérete friss. Ez az állapot egészen addig marad fenn, amíg a kérdés a főoldalról nem tűnik el (nem törlik vagy nem kerülnek ki újabb kérdések), vagy manuálisan szerkesztik az adott kérdéscímet.

Ha például valaki azt kérdezi, hogy a megszentségteleníthetetlenségeskedéseitekért szó hány betűből áll, akkor szinte biztos, hogy az egyik hasáb meg fog ugrani... :)

2011. aug. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem most éppen nincs főoldalam...


tök üres. az alrovatok mennek, de a főoldal az nem.

2011. aug. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez mindenkinél így van most konkrétan :) Én csak az "általános" esetben fennálló lehetőségekre válaszoltam.

Most kicsit széteshetett valamelyik adatbázis, elszállt egy-két fájl vagy bármi lehet, hogy nincs főoldal. :)

2011. aug. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!