Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nem lehetne megoldani, hogy...

Nem lehetne megoldani, hogy azok a kérdések amikre új válaszok érkeztek az én válaszom óta, más színnel legyenek megjelenítve, vagy valami jól látszó jele legyen?

Figyelt kérdés

Mert ez így nem elég hasznos, hogy előrekerül és ott a válaszok száma, meg egy dátum.


Szerintem ezt egyszerű lenne megoldani, mert aki sok kérdésre válaszol, annak könnyebb lenne követni!


2010. dec. 28. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:
A megválaszolt kérdéseid listáján mindig előre kerül az, amelyikre újabb válasz érkezett a tiéd óta. Ez nem bonyolult....
2010. dec. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1. Ember! Nincs meghúzva a vonal, amióta nem újak már.


2. Ha én magam írok akkor is előrekerül, zavar.


3. Ha a kérdező kommentel, nem kerül előre egyáltalán, csak ha egy másik felhasználó ír vagy én!

2010. dec. 28. 13:05
 3/7 anonim ***** válasza:

"A kérdésre válaszolj, ne a válaszokra!" - hangzik a kérés az új válasz írásaról közölt szabályoknál.


Kicsit úgy hangzik, mintha minden kérdésnél te szeretnél lenni az utolsó válaszoló, azt szeretnéd nyomon követni, hogy hol nem te vagy.

2010. dec. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De az a baj, nem látom hogy a kérdező mit ír nekem vissza, mert akkor nem kerül előre.


És a többi válaszoló miatt előrekerül, de ha a kérdező ír, nincs ott semmi!!


Pedig az még talán fontosabb is :)

2010. dec. 28. 22:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez a hiba elvileg már javítva lett.
2010. dec. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Érdeked nekem napjainkig csak azok kerülnek előre, ahova más felhasználók írnak, és nem a kérdező :S
2010. dec. 28. 22:59
 7/7 A kérdező kommentje:
*Érdekes
2010. dec. 28. 23:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!