Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Tettél már fel kamukérdést,...

Tettél már fel kamukérdést, amire senki sem jött rá? Esetleg változtattál már szerepet egy kérdés kedvéért?

Figyelt kérdés
tehát mondjuk úgy írtad le az anyukáddal való veszekedést, mintha ő írná?
2010. nov. 19. 11:41
 1/9 anonim ***** válasza:
nem, de a sztorim egyegy lényegtelen részén néha kamuzok hogy ne jöjjenek rá hogy én vagyok :DD
2010. nov. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem de írtam már barátnőm nevében, hogy neki adtam ki magam mert kíváncsi voltam a válaszokra
2010. nov. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ismertem olyat aki folyton hazudott, a koráról vagy arról, hogy kicsoda. Elég röhejes, föleg, hogy anoním az oldal.
2010. nov. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem! Nálunk összvissz annyi volt, hogy a párom nagyon kevésszer írt be az én regisztrációm nevében kutyásoknak tanácsokat. (De amúgy az én tudtommal és egyetértésemmel, mivel ő nagyon ritkán gyk-zik ezért nincs reg-je)
2010. nov. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted, hogy senki nem jött rá, hogy nem jött rá, arra, hogy nem igaz? Olyat nem. Nekem minden kérdésem igaz, még az is, ami hülyeségnek tűnik. Pár apró részletet szoktam elferdíteni, nehogy valami ismerős, aki tagadja, hogy használja az oldalt, rámismerjen.
2010. nov. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem de gondoltam rá h néha úgy kéne feltenni a kérdést mintha én lennék a "másik". Sokan szeretik a kérdezőket oltogatni.
2010. nov. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én írtam ki kérdést, úgy, hogy a saját apukámnak adtam ki magam (amúgy a sztori igaz volt), aztán letörölték, mondván, hogy óriási kamu...
2011. febr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
tehát igen (utolsó vagyok)
2011. febr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ilyen hűjeséggel nem foglalkozom.
2011. márc. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!