Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek jó lenne pszicholó...

Szerintetek jó lenne pszichológia, filozófia és édességek kategória?

Figyelt kérdés
2010. nov. 16. 09:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva, nem tudom. De növényekkel kapcsolatost el tudnék még képzelni.

Üdv, HajDoktor

2010. nov. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%

Persze!Mert mig a pszihológiai kérdésen filozofálnánk addig azon morfondiroznánk hogy miért pont most nincs itthon egy kis édesség!

Én támogatom az ötletet mind a 30%-ommal!!

Ha még van ilyen épitő jellegű ötleted akkor arra is vevő vagyok!!!Legalább mi gyagyák tartsunk össze!!

A T.módit meg kérem legyenszives a kérdésedet áttenni a humor kategóriába,hiszen oda való!

2010. nov. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy pontos idő kategóriára is komoly igény lenne, de semmi...
2010. nov. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Utolsó kettő, ti hülyék vagytok. Rengeteg pszichológiai kérdés fordul meg az oldalon, ami jobb híján például az ezotériába kerül.

A filozófia meg azért kéne, mert ha ugyanazt a kérdést humorba teszem fel, akkor elökörködik azt, amit én esetleg komolyan gondolok. Az édességek megint csak hasznos lenne, és valóban növények is, mert növényes kérdések az Állatok között vannak.

2010. nov. 16. 10:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Pszichológia még esetleg, hogy ne kerüljön az ezotériába, de nekem a másik kettő nem hiányzik. Bár én a pszichológiát sem hiszem, hogy használnám. De az még jól jöhetne később.
2010. nov. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Pszichológia=önismeret itt.

A flozófiát a humorba rakod?????? És elökörködik:O:O

Az édességről még nem jutott eszembe, hogy növény...

2010. nov. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tisztelt Kérdező!Ha te csak fele annyira lennél hülye mint mi válaszolók akkor aki poénra vette a válaszadást arra max.a vicces jelzőt akasztottad volna és nem lehülyéznéd.

Apropó--lenne nekem is egy kategóriajavaslatom::Kérjük hogy legyen egy olyan kategória ahol a föltett kérdésre a:"Ti mind hülyék vagytok" a helyes válasz.

Ha kiirsz kérdést akkor légyszi több tiszteletet tanusitani annak irányába aki vette a fáradságot és elolvasta amit leirtál.Kösz ha elolvastad!!

2010. nov. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igen, elolvastam, és azért hülyéztem le, mert az is. Vicceskedni menjen a humorba!


"A T.módit meg kérem legyenszives a kérdésedet áttenni a humor kategóriába,hiszen oda való!"

Nem oda való.

Hogy jön az édesség a növényhez? Ezt nem értem, bocs. Az első válaszoló vetette fel a növény dolgot, én arra válaszoltam. Önismeret=pszichológia? Tehát, a "férjem energiavámpír" az önismereti kérdés? Az, hogy "miért ilyen a húgom, nem lehet megvígasztalni?" önismereti kérdés? Akkor esetleg a pszichón belül lehetne az általad említett kategória.

2010. nov. 16. 14:39
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen-igen, férjemismeret, húgomismeret...:S
2010. nov. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jó volna egy feleségismeret oldal is,nem-e?
2011. márc. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!