Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Használnál egy olyan funkciót,...

Használnál egy olyan funkciót, amivel az általad kiválasztott kérdéseket elrejthetnéd, hogy ne jelenjenek meg számodra?

Figyelt kérdés

Úgy látom sok konfliktus származik abból, hogy egyesek nem segítő szándékkal szólnak hozzá egy témához, hanem mert iritálja őket maga a kérdés.


Ha létezne ilyen funkció, az hozzájárulhatna az oldal moráljának a javulásához. Sok itt a segíteni akaró és tudó ember de ez egy hasznos eszköz lehetne.



#fejlesztés #mod #gykhu #gyakorikerdesekhu #fejllesztők
okt. 9. 07:18
A kérdező szavazást indított:
Jó ötletnek tartom ezt.
Nem tartom jó ötletnek.
10 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Én inkább kulcsszavak alapján szűrném a kérdéseket. Beállítanék bizonyos kulcsszavakat, és akkor az oldal azokat a kérdéseket, melyekben benne van az, hogy "Orbán Viktor" például, azokat elrejtené. Hasonló működést kell elképzelni, mint ahogyan a Tóth Gabi blocker működik.
okt. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Felesleges. Ha mindenkinek látható lenne a nickneve, akkor a Greasemonkey-ben beállítanék nevekre rejtést. Volt olyan hely, ahol ez remekül működött.

Kulcsszavakat összevissza adnak meg emberek, nem is kötelező. Annak nincs értelme.

Én komplett témaköröket rejtenék el magam elöl, de felnőtt emberként el tudom kerülni a látogatásukat. Ilyen az ezotéria, de van több más is.

okt. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Úgy látom sok konfliktus származik abból, hogy egyesek nem segítő szándékkal szólnak hozzá egy témához, hanem mert iritálja őket maga a kérdés."


Vaagy esetleg, csak használni a nem hasznos válasz funkciót? Ha ezeket a fölös kötekedéseket a többség normálisan lepontozná, idővel csökkenne a jelenség. Én se igazán birom azokat akik állítólag utálnak 1-1 témát, mégis az összes olyan kérdésbe odamennek hőbörögni. Ráadásul még csak nem is szabályos az olyan komment.

okt. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És időgépet is adsz hozzá? Vagy nem értem. Ha már látom, olvastam, akkor minek elrejteni? És aki kötekedő, aki nem bírja ki, hogy ne szóljon be, az meg akkor már úgysem elrejteni fogja, hanem írni hozzá.
okt. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!