Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Pest megyében drogambulancia,...

Pest megyében drogambulancia, akik elnézőbbek tapasztalatok alapján?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Májusban elkaptak 20g fűvel, most voltam bent és mondták hogy akkor kezdődhet az elvonó, kell keresnem drogambulanciát.


Munkahelyen nem szeretnék hetente/kéthetente szabit kivenni, nem is nézik jó szemmel.


Már teljesen tiszta vagyok, akárhányszor vehetnek tőlem vizelet mintát nem érdekel, mert tényleg tiszta vagyok, az is leszek.


Olyan is jó lenne, hogy munka után (4-5) után tudnának fogadni. Illetve vannak külföldre kiküldetések is munka miatt, általában 2 hetesek, de van amikor 1 hónap.


Szóval tudtok valami drogambulanciát ajánlani, akik tapasztalatok alapján elnézőbbek esetleg, meg lehet velük beszélni a dolgokat, hogy mikor érnék rá, stb...?


Tudom, hogy nekem kell hozzájuk alkalmazkodnom, de akkor is.

Válaszokat, segítséget előre is köszönöm!



tegnapelőtt 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
12%
Drogos söpredék ne válogasson.
tegnapelőtt 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Drogos sopredek, aki abbahagyta, dolgozik, vszinu nem sori munkas, mert kikuldetesre is megy. A büntetését olyan drog miatt kapta, amit mas országban már legalizaltak.
tegnapelőtt 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

"amit mas országban már legalizaltak"


El lehet takarodni oda, legalább kevesebb féreg marad itthon.

tegnapelőtt 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

Igazad van, ne haragudj. Most viszont told le a kétlittyós borokat, mert ideje pihenőre térni.


Kérdező, az eltereles elvi lényege, hogy segítsen abban, hogy ne ess vissza. Nem hiszem, hogy cél lenne, hogy ne vegezhesd normálisan a munkád. ( az más dolog, hogy elterelesen sokszor komoly kontaktcserek történnek:D)

tegnapelőtt 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem veszik azt olyan komolyan akkor, ha normális munkahelyed és életed van, nem pedig héderezel a blahán az összekoldult pénzedből kitudjamitől beállva. Viszont az nem vita vagy kérdés tárgya, hogy meg kell jelenni, és aligha van beleszólásod abba, hogy mikor. Ezért hívják büntetésnek ugye, a büntetés nem arról szól, hogy neked jó legyen. És ez még nem szó szerinti büntetés, hiszen ezt azért teszed, hogy elkerüld a bírósági eljárást, ami jó eséllyel felfüggesztett börtönbüntetéssel (és persze költségekkel) végződne. #1-3 Nem tudom, hogy te miféle álomvilágban élsz, viszont azt őszintén nem értem, hogy minek szólaltál meg. Ezek szerint ez a te szellemi szinted, nagy tisztelettel gratulálok hozzá. Kiváltképp konstruktív és optimista megszólalásaid voltak, legalább annyira prózai és fennséges, mint a megboldogult Lenin gondolatai. Csak az a baj, hogy ő már 100 éve halott, és azóta sem termett gyümölcs magvas gondolatainak "virágzó" fáján. Szóval menjél szépen aludni, és józanodjál ki.
tegnapelőtt 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!