Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Honnan lehet tudni hogy ki...

Honnan lehet tudni hogy ki pontoz fel vagy le?

Figyelt kérdés
Többször előfordult hogy kiírtam egy kérdést és a válaszolók utána elhordtak mindennek hogy én lepontoztam a válaszaikat. Pedig én nem pontoztam senkit se le se fel. Csak tippelik ezek szerint hogy ki pontozgat?

tegnapelőtt 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem írja ki az oldal név szerint, csak egy összefoglaló statisztikát mutat ha az értékelés karikájára kattintasz: hányan, milyen értékelési százalékkal, melyik gombot nyomták.

Nem tudhatja biztosra senki, hogy a kérdező pontozta-e a válaszát vagy sem. Nagyobb esélye van annak, ha a kérdező álláspontjával ellentétes választ ad valaki, őt a kérdező nem fogja hasznosnak ítélni. De ez is csak következtetés és nem tény.

tegnapelőtt 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ELVILEG úgy kellene hogy legyen, hogy aki a kérdésre érdemi választ ad (még ha az nem is tetszik a kérdezőnek), akkor az a válasz pozitívra értékelendő.

Az más kérdés hogy a kérdezők bosszúnegatív értékelése és a trollok negatív szavazatai jelentősen rontják a %-ot.

tegnapelőtt 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!