Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi lehet a hiba?

Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
Folyamatosan ott az értesítés, hogy új választ kaptam és sehol nincs új válasz. Már kínomban az eddigi összes létező kérdesemet kitöröltem illetve eltávolítottam a listáról, de semmi változás.
júl. 20. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
És ha az értesítési ikont törlöd akkor is megjelenik újra ok nélkül ?
júl. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak az értesítési ikont kell törölni, ez nullázza a beragadt számot. Akkor történik ilyen, ha jött új válasz mióta utoljára megnyitottad az oldalt, de azóta azt a választ vagy a kérdést már törölték. Így a listádban nem tud megjelenni mire jött újabb válasz, mert az már nem létezik.
júl. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ilyen az, ha valakinek eszébe sem jut, hogy van Használati útmutató.


┌─ „Hogyan kezelhetem az új tartalom jelzéseket?


A különböző kérdéslistákban (pl. saját kérdéseid, megválaszolt vagy figyelt kérdések) kis kék pöttyök jelzik, ha új tartalom érkezett a kérdés legutóbbi megtekintése óta. A benne található szám az új válaszok számát jelenti.


Ha megnyitsz egy kérdést, vagy ha a kék pöttyre kattintasz, a számlálás nullázódik.


Ha az egyes kérdéslistákban (pl. saját kérdések, megválaszolt kérdések, figyelt kérdések) található összes kérdésnél egyszerre szeretnéd törölni az értesítési jelzést, akkor a saját menü megfelelő menüpontja melletti pöttyre kattintással teheted ezt meg.” ─┘


Képen: [link]


Az útmutató elérhetősége: https://www.gyakorikerdesek.hu/help

júl. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyomj rá a kis karikára, amiben van szám. Megjelenik egy X, azt nyomd meg
júl. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már megnyomtam, és azt a leírásban is közöltem, hogy minden kérdésemet eltüntettem a listáról, de semmi változás. Továbbra is ott van az arc mellett a piros felkiáltójel, valamint a saját és a figyelt kérdések mellett is ott a kék 1-es
júl. 21. 12:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Még akkor szokott ilyesmi lenni ha a eszközödön a cookiek kezelése tiltva van.
júl. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szokott ilyen lenni nálam is. Ha az értesítésre viszed az egeret, piros alapon fekete X-szé változik, és arra kattintva eltűnik.
júl. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert mindig ha jön új válasz neked mutatni fogja. Teljesen ki kell töröld
júl. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!