Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem mutatja már az...

Miért nem mutatja már az "értékelési rátámat" a GYIK?

Figyelt kérdés
Eddig mutatta, de most már olyan, mintha új felhasználó lennék. Nem mutatja azt a 4-5 zöld pipát, ha megválaszolok egy kérdést.

tegnapelőtt 02:05
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Mindegyik kategóriában ez más, és más. HA olyan kategóriában válaszoltál, ahol eddig még soha, akkor lehet, hogy űgy látszik, mintha űj lennél, azaz kevesebb pipát mutat.

HA viszont nem ez a helyzet, akkor lehet a rendszer hibája.

tegnapelőtt 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

A saját pipáidat a név mellett a válaszod fejlécében sosem látod, és eddig sem jelenítette meg. Csak a többiekét látod (és ők látják a tiédet is), saját nézetből a félkövér "A te válaszod:" szöveget mutatja az oldal, és ez nem változott a bevezetése óta.


Csak akkor látod a saját pipáidat, ha kijelentkezve/inkognitó módban nyitod meg a kérdést amire válaszoltál.

tegnapelőtt 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kijelentkezve se látom a pipáimat. Illetve általában mindig ugyanabban a kategóriában szoktam válaszolgatni. Már egy jó ideje észrevettem ezt. Több, mint 10 éve használom ezt az oldalt, tehát egyáltalán nem számítok újnak. Igaz, hogy átlag havi 2-4 választ szoktam adni nagyjából, tehát nem vagyok túl aktív. Lehet ezért?
tegnapelőtt 17:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Ismerkedés kategóriában válaszolgatsz? Az az egyetlen kategória, ahol alapból, egyáltalán nincs semmilyen értékelés. Emiatt olyan, mintha mindenki új felhasználó lenne.
tegnapelőtt 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem ismerkedés kategóriában válaszolgatok, ott soha nem nézelődtem. Az első 3 kategória amikben jártas vagyok mostanában a toplista szerint:


Utazás, Emberek, Üzlet és pénzügyek.

tegnapelőtt 22:15
 6/7 anonim ***** válasza:
85%

Amelyik kategória esetén a „Toplistás helyezéseid”-ben a „Válasz százalék*” oszlopban van százalékérték, abban a kategóriában írt válaszodnál meg kellene jelennie a kék sávban az öt pipás karikának, annyi félkört zöldítve, bennük fehérített fél pipával, ami összességében a válasz-százalékértéked 10%-os sávját mutatja.

Sőt! Ha van olyan kategória, amelyik nem látszik a „Toplistás helyezéseid”-ben, mert a megelőző 30 napban nem gyűlt össze 0 összponttól eltérő érték, de valamikor már elérted a válasz-százalékérték megállapítását, a válaszodnál ott is meg kell jelennie az öt körnek, ugyanolyan színezéssel mutatva a válasz-százalékérték tartományát.

Ha nem így van, az hiba; vedd fel a kapcsolatot az üzemeltetővel.

tegnap 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
tegnap 19:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!