Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miert van ennyi unatkozo...

Miert van ennyi unatkozo perverz itt?

Figyelt kérdés
Nem tudok kiírni egy normális kérdést anélkül, hogy megjelennének. Valahogy le lehet őket tiltani? Vagy mindegy, mert úgyse hagyják abba az undorító betegeskedésüket

jún. 27. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Jelented őket? Ha levelet kapsz továbbítsd a modiknak.
jún. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha csak a levelekkel lenne baj... A múltkor kiírtam egy kérdést a tamponhasználatról. (bocsánat, nem tudom, h mennyire tabutema, de en meg nem vagyok nagyon gyakorlott) és szerintem teljesen konkrét és egyszerű voltam, erre elkezdtek írogatni, hogy biztos fétisem van! Pedig én őszintén mondom, csak pár infót és tanácspt szerettem volna kérni. Egyszerűen nem szálltak le rólam. Ilynekor mit csináljak? :(
jún. 27. 15:47
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
+1 szavazat a tiltás gombra. Még ha anonim is a fórum, vannak olyanok akiket egy válasz alapján is szívesen tiltanék itt.
jún. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elvileg azt mondták egy másik ilyen kérdés alatt, hogy ilyenkor mindig könnyen visszaregisztrálnak. Nekem nagyon kezd elegem lenni, mármint miért jó nekik ez? D:
jún. 27. 15:50
 5/5 anonim ***** válasza:

"erre elkezdtek írogatni, hogy biztos fétisem van!"


Tegyük hozzá, hogy valóban volt egy fétises ott, a napokban lett törölve a fiókja. Nézd vissza a menstruációs kérdéseket, menj rá a Privát üzenet ikonra és nézd meg, hány kérdést ő írt ki. Sajnos ez egy olyan oldal, ahova bárki regisztrálhat. Ne vedd magadra, ha sémába illő kérdés után meggyanúsítanak. Mindenkinek elege van már az itteni a perverzekből.

jún. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!