Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A GYK dolgozói miért gondolják...

A GYK dolgozói miért gondolják, hogy annyira hülye vagyok, hogy elfogadom az fb felkérésüket?

Figyelt kérdés
Annyira gyenge próbálkozás mikor így akarnak beazonosítani..
febr. 22. 14:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Beazonosítani biztosan senki sem akar. Ha gyanús a levél akkor inkább továbbítsd a modiknak.
febr. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
És miután kiírtad a kérdést már be is tudtak azonosítani. Szép munka...
febr. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%

Honnan tudod, hogy az oldal munkatársai akarnak téged egy közösségi oldalon felkeresni? Semmilyen itt megadott adatodra nem tudnak visszakeresni, hacsak nem a polgári neveddel hoztad létre a fiókot, és nem egy olyan tucatnév amiből ezer találatot ad vissza. Ebben az esetben ha privátban beszélgetsz valakivel és látja a neved, akkor ő fog/tud rád keresni más oldalakon, nem a moderátorok.


Ez tipikusan egy olyan kérdés, hogy nem értesz valamihez, nem vagy tájékozott a témában, de olyan magabiztosan állítasz fel belőle teóriákat és gyanúsítgatásokat, hogy azt rossz nézni.

febr. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Pff, szerinted ki a bánat akarna téged beazonosítani? És ráadásul minek?!
febr. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%

1. A gyk senkit nem hív meg a facebookba, az valami reklámoldal vagy másik felhasználó.

2. A gyk moderátorai tudják, ki vagy a bejelentkezési adataid alapján

febr. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Jézus istenem mennyi okos ember.


Akkor pontosítok.


Itt a gyakorikerdesek.hu oldalon kaptam privát üzenetet, hogy csatlakozzak a GYK Facebook oldalához és ott volt a link is a levélben amit természetesen töröltem.


2# Magyarázd el, hogy azonosítanak be? 1. Nem klikkeltem rá a linkre. 2 Ha itt nem saját névvel regisztrálok akkor szerinted hogyan azonosítanak be? Vezesd már le légyszíves mert te annyira okos vagy.


3/4# Azért akarnak beazonosítani mert tudni akarják, hogy ki van a kérdések mögött amiket kiírtam.


5# Ha a bejelentkezési adataim nem a saját nevemet takarják akkor szerinted, hogyan azonosítani be?


Csak annyit tud amit a regisztrációhoz megadtam a valós adatokat nem. A regisztrációhoz tartozó kérdéseket és válaszokat tudják csekkolni, de én nem erről beszélek. A beazonosítás alatt azt értem, hogy felfedik ki van a regisztráció mögött a valós nevemet.


Így már világos?

febr. 23. 07:59
 7/15 anonim ***** válasza:
86%

"3/4# Azért akarnak beazonosítani mert tudni akarják, hogy ki van a kérdések mögött amiket kiírtam."


Még egyszer megkérdem, most máshogy: szerinted kit érdekel, hogy ki vagy te?

Másrészt, mégis hogyan azonosítanának be, ha egyszer az a link közvetlenül a Facebookra visz?

febr. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem így működik. Attól, hogy csatlakozol egy Facebook oldalhoz, az nem lesz összekötve a GYK profiloddal. Te csak egy leszel a többi kedvelő közül, senki nem fogja látni hogy itt milyen kérdéseket vagy válaszokat írsz. A két rendszer nincs kapcsolatban egymással, adatot nem cserél egymással, közvetve és közvetlenül sem tudhatják, hogy egy Facebook felhasználó mit csinál ezen az oldalon.


Nem tudnak beazonosítani téged.

febr. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"Itt a gyakorikerdesek.hu oldalon kaptam privát üzenetet, hogy csatlakozzak a GYK Facebook oldalához és ott volt a link is a levélben amit természetesen töröltem."


Azt remélhetöleg tudod, hogy NEM a GYK dolgozói írtak neked, hanem valaki más.

febr. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

A GYK-tòl jött a levèl.


Ez màr a màsodik eset egy olyan kèrdès utàn ami utàn a nők reklamàlnak..


Hogy azonosìtanak be.


Elküldik a linket, hogy làjkoljam, kövessem az fb oldalukat.


Mivel tudjàk, hogy mikor küldtèk a linket ezèrt aki a következő naookban mondjuk belàjkolja őket vagy követi azt össze tudjàk kötni ezzel a profillal. 100%-ra nem tudhatjàk csak következtetni tudnak.


Eleve nincsen màr facebookom ùgyhogy felesleges pròbàlkozàs.

febr. 23. 11:24
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!