Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ezt a "Négy lába van asztal...

Ezt a "Négy lába van asztal de nem szék" kérdéseket hogyhogy nem törlik a moderátorok?

Figyelt kérdés
Majdnem minden héten megkérdezi valaki.
2022. júl. 10. 07:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Mert nem sérti a szabályzatot.
2022. júl. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Miért kéne? Az, hogy neked nem tetszik egy kérdés, nem ad okot a törlésre amíg nem sérti a szabályzatot.
2022. júl. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
91%
GYAKORIkerdesek.hu az oldal címe...
2022. júl. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

→Majdnem minden héten megkérdezi valaki.← És a kérdésed alapján, majdnem minden héten elolvassa valaki.

Én sem értem, miért kéred számon azt, hogy nem törlik? Indokolt akkor lenne a felvetésed, ha hivatkoztál volna használati útmutató, szabályzat adott elvárásának, tilalmának megszegésére. Ha lenne ilyen, és mulasztanának a moderátorok, akkor indokolt lenne a felhorgadásod. Bár, akkor sem az ezügyben tehetetlen felhasználótársaidon kéne számon kérned, hanem a moderátorokon, nekik írva.

2022. júl. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
89%

"→Majdnem minden héten megkérdezi valaki.← És a kérdésed alapján, majdnem minden héten elolvassa valaki."


Sőt, igazából hetente megkérdezi valaki, hogy miért nem törlik az olyan kérdéseket, amiket hetente feltesznek.

2022. júl. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Felesleges lenne törölni, mert nem sérti az oldal szabályzatát. Ha valakinek nem tetszik egy kérdés, vagy pedig nem tudja rá a választ, akkor ő egyszerűen tovább görget és figyelmen kívül hagyja az adott témát. Szerintem így nem baj az, hogy ilyen kérdések is vannak.
2022. júl. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
77%
Szerintem magát az egész humor kategóriát törölni kellene, sok értelme nincs, humort bárhol olvashatok ami tényleg humor, általában még nem láttam valódi humort a humor kategóriában, csak próbálnak viccesesek lenni (pl.ha valakit eszternek hívnak egyből szereti a paradicsomot vagy mi volt)...amire kb 10 válasz csak azt tárgyalta hogy mennyire nem vicces meg mi értelme van. feleslges az egész kategória, főleg hogy így tele floodolják minden hülyeséggel.
2022. júl. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Holvan?
2022. júl. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%

,,pl.ha valakit eszternek hívnak egyből szereti a paradicsomot vagy mi volt"


Az az ÉN kérdésem volt😙

2022. júl. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%

Hetente? 2011 óta írják ki... (akkori a videó is, tudom...)


Amúgy ja, fárasztó már, de mivel tényleg nem sérti a szabályzatot, ezért nem törlik.

2022. aug. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!