Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van az, hogy mindenhonna...

Miért van az, hogy mindenhonnan kitöröltem a gyakorikérdéseket, de ha beirom a cimet, mégis rögtön úgy jön elő, hogy ott a nevem stb? Ez miért van? Meg lehet csinálni valahogyan, hogy ez ne igy legyen?

Figyelt kérdés
Már a könyvjelzőkből is kitöröltem és ha beirom, hogy www.g...-akkor sem jön elő. Tudom, hogy azért van mert még a legelején bejelöltem az automatikus bejelentkezést, de nem lehet valahogyan megváltoztatni? Fontos lenne, ugyanis most 3 hétig valaki másnál lesz a gépem és nem szeretném, ha csak véletlenül is beleolvasna a dolgaimba, főleg amiket ezen az oldalon kérdezek, válaszolok stb. Légyszives segitsetek! Sajnos nem nagyon értek az ilyen dolgokhoz:(((
2008. dec. 19. 11:12
 1/6 yuda ***** válasza:
100%

firefoxnál bemész az Eszközök menűbe és ott van egy olyan,hogy személyes adatok törlése-pipa mindenhová és próbáld ki utána-vagy ha nem -írd melyik böngészőt használod,de gondolom hasonló mindegyik.


és szintén ebben a menűben : beállítások,azon belül mentett jelszavak-azt is töröld

2008. dec. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Esetleg ezt angolul is le tudnád irni? Mert a firefox angol, még azt sem tudom átálitani! Vagy inkább hol tudom magyarra tenni? Köszi
2008. dec. 19. 11:44
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Angolul: Tools --> Clear Private Data, vagy nyomd meg a Ctrl + Shift + Delete kombinaciot.


Magyar firefoxod ugy lehet, ha magyarul toltod le (pl. firefox.hu-rol, vagy a szoftverbazis.hu-rol)

2008. dec. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az angol nyelvűnél Tools-->Options-->Privacy fül, és ott "Always clear my private data when I close Firefox".
2008. dec. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2008. dec. 19. 13:32
 6/6 anonim ***** válasza:
87%
Elég, ha baloldalon a menüben rálépsz a "kilépés" linkre, aztán rákattintasz megint a belépésre, de nem lépsz be, csak kitörlöd a pipát az automatikus belépés gombról (bár ha egyszer kiléptél, magától üres szokott lenni). Szerintem egyszerűen nem vagy kilépve, azért van ott mindig a neved. Az is elég, ha törlöd a cookie-kat, de akkor mindenhonnan kiléptet, nem csak innen.
2008. dec. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!