Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Melyik kerdesen nevettel a...

Melyik kerdesen nevettel a legjobban?

Figyelt kérdés
De olyanon amit a kerdezo nagyon komolynak szant?
2008. dec. 10. 22:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
a tegnapi kérdésen,ahol a srác eltévesztette a helyet,és a nemi gondjáról a számítástechnikán érdeklődött :D jó válaszokat kapott,tán nem épp hasznosat :)
2008. dec. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Kapok magamnak élettársat ha 18 vagyok és van gyerekem? Ezt most olvastam,eléggé félreérthető módban van megfogalmazva,én azt mondanám "talán csomagküldő szolgálat által vagy esetleg boltban.."
2008. dec. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Énis azon röhögtem a legjobban, amit az 1. válaszoló írt :DD

(Ott a 2. voltam :P)

Dehát csúúúúnya MOD bácsik (nénik? :S) elveszik a jókedvű GYIKezők kedvék és átírják a kérdést meg törlik a válaszokat XD Jah meg ma szex kategóriában. Csajszi ilyetszól.. Ha menses közbe szexelünk, akkor is fogok vérezni, vagy addig eláll? Szakadtam basszus.. xDD Mintha egy csappal el lehetne zárni vagy nemtudom :D

2008. dec. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
83%
én a teherbe esni vágyó, terhes ill kisgyerekes anyukák rémisztő primitivitásán tudok jókat nevetni
2008. dec. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
92%

Előző válaszoló! Na azon én is :) Pedig nekem is pici gyerekem van.

Nekem a kedvencem: Szűk volt a puncim, gáz ha segítettem szétvágni?

Ez nálam minden idők legjobb kérdése :D

2008. dec. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Volt valami idióta kamukérdés, erre a válaszoló is feltett egyet, valahogy így szólt: Terhes lehetek-e, ha a barátom megb*szta a kecskénket, én pedig ittam a tejéből?
2008. dec. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Ez zseniális volt, nagyon sokat röhögtem :D

2008. dec. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
az is jó volt,amikor a kiscsaj írta h a pasija megdugott egy busát...meg az h terhes lehetek-e ha előttem élvezett a zuhanyzóban a pasi..
2008. dec. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hittem volna el ha élőben nem tapasztalom azt amikor a kislány egy percig csutakolta a kiskacsóját miután kedvemre tett, nehogy terhes legyen. És ez nem vicc. Azt hittem az, de halálos komolysággal kérdezte már előtte is.
2008. dec. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
2008. dec. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!