Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Gondoltál-e már arra, amikor...

Gondoltál-e már arra, amikor ide írogatsz, hogy lehet a szomszéd csajnak válaszolsz kedvesen, pedig egyébként ki nem állhatod?

Figyelt kérdés
Kisközségben lakom,és nekem már volt olyan érzésem,hogy a válaszoló ismer,annyira konkrét volt a válasza.Kicsit zavarba jöttem,rá sem mertem kérdezni,hogy ki vagy.
2008. dec. 8. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
ilyen nekem is volt már... kicsit ilyesztő... XD
2008. dec. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem válaszolok senkinek kedvesen, hanem leírom a helyes választ, vagy a tapasztalatom. Ha az általam utált szomszéd csaj személyesen kérdezne valamit, ami a viszonyunktól független, válaszolnék.
2008. dec. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Az életben sincs haragosom, nem utálok senkit, és különben is egy 80 éves néni lakik a szomszédban. Még nem tűnt fel, hogy netezne.
2008. dec. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóan a fentebbiekhez, civilizált emberként akárkinek válaszolok, ha kérdez valamit, sőt, ha értelmes a kérdés akkor esetleg még a negatív véleményem is változhat róla :)

Amúgy sok olyan kérdés van, hogy elgondolkodom, nem valamelyik ismerősöm tette-e fel (végső soron erre vonatkozik a te kérdésed is), de hálisten eddig mindig volt valami nem passzoló részlet :)

Tiszta rossz lenne, ha a barátnőmről kiderülne, hogy itt tesz fel kérdéseket a kapcsolatunkkal kapcsolatban :D

2008. dec. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is ilyen lehetetlen helyzetre gondoltam,mondjuk Feleség és Szerető egymásnak válaszolgatnak kedvesen!Érdekes lenne!:)
2008. dec. 8. 18:00
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

hm...ezen en is gondolkoztam,de sosem lehet tudni,h ki kinek valaszol..

lehet az utalatos szomszedod vagyok:))vagy te az enyem:))

2008. dec. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyszer felhívott az öcsém, hogy látta az egyik válaszom... Megfogadtam, hogy soha nem írok le konkrét dolgokat ezután.
2008. dec. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én sem merem már hangoztatni az ismerőseimnek,hogy hova írogatok,mert tuti,hogy felismernének.Ez Nekem olyan személyes dolog.
2008. dec. 12. 11:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!