Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért vannak olyanok akik...

Miért vannak olyanok akik aláírják a válaszaikat?

Figyelt kérdés
2008. dec. 4. 16:35
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
nem is, inkább minek?
2008. dec. 4. 16:35
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Valszeg nem tetszik nekik a névtelenség.
2008. dec. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
És miért teszik fel ezt a kérdést minden héten?
2008. dec. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
És ez miért zavar?
2008. dec. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
egészen addig fogják amíg valaki vissza nem él a nevükkel, ennyi.
2008. dec. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Nekem nincs vele bajom, mert be tudom azonosítani az embereket.
2008. dec. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%

Azért lenne jó, ha mindenkinek látszódna a neve, mert akkor nem úgy kéne reagálni a válaszokra, hogy "18:42-es valaszoló...".

Nekem pl jó, ha felteszek egy kérdés, és mondjuk egy általam kedvelt, tök jó válaszokat adó személy ír.(Petranova) És tudom, hogy ő az. (Szegényt mindig priviben zaklatom a hülyeségeimmel...:))

2008. dec. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert idegesíti őket az, hogy "igaza van az előző válaszolónak, ja nem, az előző előttinek, mert azóta már érkezet hozzászólás". Én nem támogatnám, hogy mindenkinél ott legyen a neve, mert nem szeretném, ha kérdezek v válaszolok valamit, amit később megbánok, akkor utána sokáig csámcsognának rajta. És nem feltétlenül örülnék, ha a családom v ismerőseim megtudnák, ha róluk kérdeztem valamit. Persze így is rájöhetnek, de kisebb az esélye. Az viszont jó lenne, ha minden kérdésnél ott lenne, h hányadikként válaszolt, így könnyebben lehetne rá hivatkozni. Vagy kaphatna mindenki egy sorszámot, azt úgysem jegyzik meg az emberek, de legalább tudják, kire hivatkoztunk.
2008. dec. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
engem kifejezetten irritál a dolog, minek ez a felsőbbrendűség, ez egy névtelen oldal, pl petranova az idegeimre megy, meg az ilyenek. amúgy em teszik fel minden héten ezt a kérdést, mert megnéztem hogy van-e ilyen és rohadtul nincs.
2008. dec. 6. 00:46
 10/13 anonim ***** válasza:
55%
áááá csak minden másnap;)
2008. dec. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!