Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért törlik a kérdéseimet,...

Miért törlik a kérdéseimet, amikor 1000 millió másik ugyan olyan jellegű van kiírva?

Figyelt kérdés

Kiírtam hogy megvan-e valakinek egy bizonyos sorozat, vagy hogy valahol fent van-e mert nem találom.

3x írtam ki a kérdésem, az összes alkalommal törölve lett, de nem értem, ugyan olyan jellegű kérdések vannak továbbra is kiírva. Azok nem ütköznek semilyen szabályba?

Köszönöm a válaszokat!



2020. júl. 17. 01:12
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

Ha ugyanazt írod ki kérdésben többször, és jelentik, akkor törölni fogják.

Ha ugyanazt a témát írod ki, amire - ahogy fogalmaztad - 1000 millió másik van, és ugyancsak jelentik, akkor újra csak törölni fogják. Ez benne van a szabályzatban is, hogy először nézd át, a már meglévő válaszokat, hátha megkapod a feltenni kívánt kérdésedre a választ.

2020. júl. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Egyszer nekem is töröltek egy ilyen kérdésemet, pedig nem torrentet kérdeztem, hanem hogy hol lehetne megnézni, megvenni, mert nem vagyok otthon az ilyen sorozatos témákban. Szóval ne aggódj, nem vagy egyedül.
2020. júl. 17. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 2*Sü ***** válasza:
93%

> Kiírtam hogy megvan-e valakinek egy bizonyos sorozat, vagy hogy valahol fent van-e mert nem találom.


A probléma az, hogy a kérdéseddel jogszabálysértéshez kérsz segítséget, a szerzői jogi szabályozás megszegéséhez. Ezért törlik.


> 3x írtam ki a kérdésem, az összes alkalommal törölve lett, de nem értem, ugyan olyan jellegű kérdések vannak továbbra is kiírva. Azok nem ütköznek semilyen szabályba?


A moderálás úgy történik, hogy ha valaki jelenti az adott kérdést, akkor a moderátorok megvizsgálják, és ha úgy ítélik meg, akkor moderálják, pl. törlik a kérdést. A te kérdésedet jelentette valaki. Más kérdését meg történetesen nem jelentette senki, így nem került a moderátorok látókörében. (Nyilván a moderátorok nem fognak minden egyes kérdést és választ elolvasni, csak azokkal a kérdésekkel, válaszokkal foglalkoznak, amiket valaki moderálásra jelentetett.)


Kicsit olyan ez, mint éjszaka áthajtani a piros lámpánál. Van, aki megússza, mert nincs ott rendőr, van, akit meg megbüntetnek, mert volt ott rendőr.

2020. júl. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
94%

Ezekre a filmes/sorozatos/letöltős kérdésekre is nagyon érzékenyek...


Egyébként figyeld, milyen indokkal törlik? Mi szerepelt a teljes ablakos piros betűs üzenetben ami a kérdés törléséről szólt?

2020. júl. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!