Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Keresek egy kérdést de nem...

Keresek egy kérdést de nem találom(?)

Figyelt kérdés

Csak egy pillantra láttam mert éppen a véletlen kérdéseket nézegettem és visszalépegettem mert "eszembe jutott" hogy az egyikre tudok válaszolni és ahogy lépegettem közben volt egy olyan kérdés hogy "ha ilyet ír ki a google(?) (...)lehet vírus?


Nekünk ugyanez volt még az írásra is emlékszem amit irt hogy mit irt ki neki a google csak azt most hirtelen nem tudom és szeretnék segíteni ,biztos higy mostani kérdést május junius körül LEHET kb. Szerintem!

Ha megtaláljátok belinkelitek? Köszi. Én már próbáltam beütni de nem találja.


2020. jún. 19. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A böngésződ előzményeiben keresd :)
2020. jún. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__biztonsag__..


Ez lehet? Ha nem ez akkor szólj és keresem tovább.

2020. jún. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Inkább írj le mindent, mire emlékszel a kérdésböl (azt is, hogy mit írt ki a google, stb), akkor könnyebben ráismer valaki.

1-es: nálam - meg rengeteg más embernél is -az az alapbeállítás, hogy minden nap töröl minden elözményt a gép

2020. jún. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

#3 teljesen igazad van.

Kérdező! Írj le mindent úgy tényleg könnyebb

2020. jún. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A 2es megtalálta,köszi a válaszokat!Neked is #2!
2020. jún. 19. 14:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!