Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Még mindig nem értem miért...

Még mindig nem értem miért sértő filmlinket kérni itt?

Figyelt kérdés
2019. nov. 23. 13:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

3. / Korlátozások

...

(c) Tilos olyan tartalmat elhelyezni, amely mások szerzői jogát, iparjogvédelmi, illetve védjegy jogát, jó hírnévhez való jogát, becsületét vagy méltóságát sértheti, ilyen tartalomra utalni, vagy ilyen tartalom használatára a Felhasználókat buzdítani.

2019. nov. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 mindentudó99 ***** válasza:
0%
Nem az a kérdés hogy szabad e. Hanem hogy kit zavar ez hogy törölteti?
2019. nov. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert lopott terméket tilos reklámozni és árusítani.
2019. nov. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nekem csak egy film linkje kellett volna :(
2019. nov. 23. 13:56
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Én is csak 1 Ferrarit akarok ellopni.
2019. nov. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A link kérése az nem lopás
2019. nov. 23. 14:04
 7/13 anonim ***** válasza:
32%
Felbújtás.
2019. nov. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kérni sem lehet, mert az nem kérdés. Érted mi a gond, csak nem akarok elfogadni. Ha valami fizetős és te ingyen meg akarod szerezni, az valahol mégis csak lopás vagy valaki megkárosítása. Bár nem kézzel fogható a film amit letöltesz ingyen a netről, mégis úgy került terjesztésre hogy az más munkáját lopja és terjeszti.


Ezt persze nem tudja az ember a saját nézőpontjából megérteni, míg nem fektet valamibe energiát, munkát és pénzt, aztán azt látja hogy mások nyerészkednek az ő munkájából.

2019. nov. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, értjük, hogy linket szeretnél a filmhez, de konkrétan azt szeretnéd a linkkel, hogy olyan tartalmat nézhess meg ingyen, amiért más fizetett (tv, mozi, téka, dvd, film letöltés, stb). A GYIK pedig megütgeti a bokáját, ha ilyen kérdéseket kint hagy.


+ Ez olyan, mintha én odamennék valakihez, aki lopott egy Ferrarit és elkérném a slusszkulcsot, hogy vezethessem egy körre, hogy megtudjam, milyen érzés.

2019. nov. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Most ez olyan dolog, tilos feltenni olyan kérdést, amiben azt tudakolod, hogy hol tudnál Pesten bizonyos fajta drogokhoz hozzájutni. Hiába fűzöd hozzá, hogy te csak egyszer akarod kipróbálni a heroint, attól még a szabály az szabály.
2019. nov. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!