Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ti örülnétek egy felhasználóka...

Ti örülnétek egy felhasználókat tiltó gombnak?

Figyelt kérdés
Pl amikor már az ezredik hasonló stílusú, ostoba kérdést olvasod (pl szexualitas kategóriában a kutya aszókat, vagy azokat amiket valszeg pedofilok írnak ki és a nők gyerekkori/tinikori szexuális életére kérdeznék rá) ami valszeg ugyanattol a 2-3 felhasználótól van, akkor lenne egy gomb, amivel örökre eltuntethetned a kérdéseiket..
2019. aug. 25. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

Miért nem jelented őket? Attól hogy te nem akarsz tudomást venni egy problémáról, még nem szűnik meg. Neked eltűnik, másnak nem. Ha jelentenéd és jogos, akkor mindenki elől eltűnik, és ez a legjobb megoldás.


Az ötleted esetleg egy feketelista alapján lenne hasznos, például bizonyos kulcsszavakat tartalmazó kérdést elrejt az oldal. Jobb, mintha egyesével kellene embereket tiltanod, mert ez a tiltás azonnal és egyszerű módon megkerülhető. Míg ha valaki 20 profilról írja ki ugyanazt a kérdést, akkor 20 darab tiltás helyett csak a megfelelő szavakat kellene kiszűrnöd.

Természetesen itt ilyen nem lesz, ahogy más javaslat sem teljesül.

2019. aug. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mindig jelentve vannak, és kb 1 órán belül el is tűnnek, de nem akarom őket látni, nem akarom hogy gyakorlatilag napi szinten emlékeztetve legyek a letezesukre, és nem akarom hogy az én felelősségem legyenek.

Szeretem ezt az oldalt, mert sok jó beszélgetés zajlik le itt, de lassan már belefaradok az ilyenekbe. Meg a Balázskákba, és ókori fényképészekbe, meg az egész bandába.

2019. aug. 25. 20:11
 3/3 anonim válasza:
Annak is örülnék, ha hozzászólót lehetne tiltani. Volt, amikor egy személy többször is megalázott a kérdésemben. Bántott, és amikor le akartam állítani, neki állt feljebb. Jelentettem az összes válaszát, de a moderátorok semmit sem tettek. Mások nem is írtak semmit sem a kérdésemhez.
2019. szept. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!