Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ajánlanátok, mondanátok...

Ajánlanátok, mondanátok véleményeket a Cort AD-810LH-OP típusú gitárról?

Figyelt kérdés
Balkezes vagyok és fontos lenne, hogy találjak egy viszonylag olcsóbb gitárt.. Ami balkezes. És amit elég nehéz találni, így erre gondoltam. Mini típusú gitárt szerettem volna, de az sajnos nincs balkezes kivitelben. Mindegy is, én erre gondoltam, nincsenek vele túl nagy terveim, ami miatt drágának kellene lennie, klasszikus gitarom van jelenleg, és ebből szeretnék át váltani akusztikusra a nagyobb és hangosabb, szebb hangzásuk miatt. Barátaimmal szeretnénk csinálni egy kisebb zenekart, szórakozás céljából, és ehhez kellene egy balkezes akusztikus gitár. Erre gondoltam, de véleményeket, esetleges saját tapasztalatokat szívesen fogadnék evvel kapcsolatban, köszönöm (remélhetőleg) kedves és hasznos válaszaitokat!

2019. júl. 18. 17:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!