Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik olyan hogy valaki el...

Létezik olyan hogy valaki el van átkozva a szociális hálókon (népszerűtlenség átka? )

Figyelt kérdés
Ott kezdem hogy eddig se voltam az a felkapott ember. Nem sokan figyeltek rám,tettek a szavaimra,véleményemre. Erre most kb. Egy hete kezdődhetett hogy egyszerűen annyiba se vesz senki mint anno. Ezzel nem lenne gond de nincsen sok barátom sőt hogy igaz igaz barátom az már nem is maradt. Erre jön ez a plusz "csapás" hogy ismét mindenki telibe Sz**. De miért? Személyiségem sokat változott pozitívabb irányba.egyszerűen nem értem.

2019. jún. 17. 23:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem a szociális háló maga az átok. Ha szocializálódni szeretnél, akkor mozdulj ki és ismerkedj.
2019. jún. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!