Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A kepfeltoltes.hu-ról le...

A kepfeltoltes.hu-ról le lehet törölni a képet? Vagy hogy lehet ezt (lent) megoldani?

Figyelt kérdés
Fel szeretnék tenni egy kérdést a gyakorin, hogy hány évesnek nézek ki, de aztán pár nap múlva, amikor már elég válasz érkezett, és megtudtam, mennyinek nézek ki, le szeretném törölni a képet! (Mivel a kérdést ugyebár nem lehet törölni, de nem is az a lényeg, csak a kép ne legyen ott évekig). Tud valaki megoldást? Valamilyen oldalt, vagy ilyesmi?
2010. júl. 7. 16:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet letörölni szóval jól gondold meg máskor hogy mit töltesz fel
2010. júl. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Még nem töltöttem fel semmit :) Csak valahogy ezt a dolgot szeretném megoldani, valakinek tipp?!
2010. júl. 7. 17:10
 3/10 anonim ***** válasza:
én úcs csinálnám hogy feltöltöm mondjuk iwiw-re aztán rákattintok a kére jobb klikkel és kép címének másolása, ezt a linket beraknám ide, majd mikor már nem akarom hogy itt legyen a kép akkor törölném iwiw-ről :D
2010. júl. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De azt csak úgy tudják megnézni, hogyha be vannak lépve, és akkor látják az adatlapomat, és megtudják, hogy ki vagyok, de azt nem akarom :S
2010. júl. 7. 17:16
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem átnák az adatlapod.
2010. júl. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csináld úgy, ahogy az előttem szóló mondta! ;)
2010. júl. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi, megoldottam :)
2010. júl. 7. 17:44
 8/10 anonim ***** válasza:
semmi extra nincs benne.a képfeltöltés.hu-ról egy idő után magától töröllődik a kép.tehát meg lesz a link,de azt fogja kiirni hogy nincs már meg a kép.
2010. júl. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mennyi idő után? Mert az nagyon nem mindegy!
2010. júl. 7. 21:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Legközelebb imagerz.com-ra tölts, ott tudsz megadni kódot amivel később törölheted a képet.
2010. júl. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!