Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ha egy lánynak...

Szerintetek ha egy lánynak nagyon nagyon, de tényleg nagyon rondák az első fogai, akkor megcsókolnátok?

Figyelt kérdés

Szóval én mot szombaton voltam egy csajjal a balatonon,és előtte 4-alkalommal beszélgettünk MSN-en...minden jó meg minden,de amikor megláttam sokkal szerényebbnek tűnt mint MSN-en...és amikor rám mosolygott nagyon elképesztő volt....rohadnak az első fogai....szóval rögtön az volt az eszembe hogy vajon mi lesz ha megkell csókolnom....

És volt alkalom mikor megcsókolhazttam vna...de undorodtam....ti is így lettetek voln?Vagy volt már ilyen veletek?Válaszoljatok kérlek!

Szép napot!Sziasztok!


2010. júl. 6. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:

igen , engemet nem zavart volna h ronda a fogai



25 fiu

2010. júl. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első! Tanulj meg írni és fogalmazni! :D
2010. júl. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gáááz, én tuti nem smárolnék rothadó fogú nővel :D Bleee

Tuti másban is ennyire igényes lehet...Nyilván nem csak a szája lehet akkor büdös.

2010. júl. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

gáz hát fujj fujj csodálom hogy nem hánytad el magadXD

én nem csókoltam volna meg az tuti ..

2010. júl. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
masodik , mit irtam rosszul ? valaszolj helyettem tapos
2010. júl. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!