Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Levelezek egy külföldi (ír/szi...

Levelezek egy külföldi (ír/sziciliai/pakisztáni) sráccal. Mire figyeljek oda?

Figyelt kérdés
Szeretném csiszolgatni az angol tudásomat, de mindig óva intettek a pakisztáni fiúktól.Miért és mire érdemes oda figyelni?
2010. júl. 6. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez attol fugg, hogy melyik kulturalis orokseget apolja.
2010. júl. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Vigyázz velük!

A chat-es oldalokon rengeteg a török,arab(egyiptomi),közel-keleti stb. srác

Nagyon szépen tudnak udvarolni,elolvadsz tőlük.Hiába járnak viszont pl.jó suliba(mérnökök pl.),egészen más világ az övék,++nehéz lerázni őket..

Én is szoktam velük levelezni,de csak óvatosan.Semmi nagyon személyes adatot ne adj ki.(mondjuk ez minden chat-partnerre igaz)

Azt olvastam valahol.h.főleg ezek az arab srácok szeretnének európai feleséget,mert az nekik jobban megéri, mint ha otthon keresnének:S

Egyfajta menekülés ez nekik a jobb világ(Európa)felé.:O

2010. júl. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
vigyázz fel en robbanjon
2010. júl. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Természetesen semmilyen olyan adatot nem adok ki. Mesélek Magyaro.-ról, közlekedésről, zenékről, oktatás stb.


Eddig a legszemélyesebb adat az volt, hogy meséltem egy kicsit a barátaimról és a családomról. Remélem ezzel nem tudnak visszaélni.

2010. júl. 6. 13:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Elso voltam: a pakisztani vonalat en is hanyagolnam, mert sokan csak vizumot akarnak, ezert nyomulnak annyira europai unios csajokra. Viszont ha ir vagy sziciliai, akkor semmi gaz. Szemelyes adatokat meg tenyleg SOHA senkinek.
2010. júl. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

13:25-ös vagyok

Én egy egyiptomival chatel-ek mostanság,de pont most készülök lerázni..Egy darabig jó elcseverészni veük,de meg kell húzni a határt.

Amúgy ő(az egyiptomi) is mérnöknek tanul,több nyelven beszél,rettentő udvarias+intelligens,tehát alapvetően nem egy kókler...De azért jobb az óvatosság.A vízum-dolog pedig igaz!!!:d

2010. júl. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*velük
2010. júl. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!