Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet feltörni valakine...

Hogyan lehet feltörni valakinek az iwiw-jét? A tieteket már törték fel?

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Nem törték.
2010. júl. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elsőnek!


De igen fel lehet, mert a barátnőmét is feltörték már nem egyszer!

Amúgy nem tudom, mert nem szokásom feltörni senkinek sem az iwiw-jét, myvip-jét, msn-jét stb!

2010. júl. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Keylogger progival, meg vannak jelszófejtő progik is. Az én iwiwemet nem törték fel, de fateromét már igen.
2010. júl. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
barátom ha azthiszed h csak beírod googléba h iwiw feltörés és kiad 1 oldalt ahonnan lekell szedni 1 progit ami megcsinálja sajna elkell h szomorítsalak... ilyen nincs!! próbálgatják kitalálni név, születési év, v csak simán 12345 / 54321 stb mert mindíg van olyan hülye aki ezt használja
2010. júl. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ja igen a keylogger... az más
2010. júl. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Helyesbítek akkor.

Nem lehet = a kérdező jelenlegi tudásával megoldhatatlan. Programmal évekbe telne, unatkozó hackerek meg biztos nem fognak kérésre iwiwet feltörni. Vannak persze apró, piszkos trükkök, amiket sokan ismerhetnek, de azokat hanyagoljuk. Nem kell feltörni más cuccait és kész.

2010. júl. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!