Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az egyik legjobb fiú barátom...

Az egyik legjobb fiú barátom miért vert át?

Figyelt kérdés
A nyáron történt,hogy a haverokkal megbeszéltük,hogy elmegyünk nyaralni Pálházára.Zolinak az ötlete volt,hogy oda menjünk,mivel ő elég gyakran járt oda nyaralni,és,hogy ő jártas ott,és mindent megmutat nekünk(látnivalókat).Én lefoglaltam a helyet interneten keresztül max 10 főre.Induláskor reggel vonattal mentünk,és úgy volt,hogy Zoli a következő állomáson felszáll,de nem szállt fel!Akkor hívtam rögtön,nem vette fel,gondoltam elaludt,de sebaj,majd biztos utánnunk jön egy másik vonattal.Na mi 4-en sikeresen odaértünk Pálházára,közbe rengetegszer hívtam Zolit,egyszer sem vette fel!Hívtam az öccsét Tomit,aki volt,hogy este a barátnőjével jönnek le Pálházára.Tomi azt mondta,hogy Zoli elaludt,és elment kocsit szerezni,hogy lejöhessen utánnunk,de a telefonját otthon hagyta.Teszem hozzá Tomiék se jöttek le este,de ő legalább este megmondta telefonba.Innentől kezdve már csak annyi a lényeg,h péntek reggeltől,vasárnap délig hívtuk Zolit folyamatosan,nem csak én hanem már rajtam kívűl a 3 másik is,és senkinek nem vette fel.Haza jöttünk,eltelt 2hét és úgy írt nekem egy smst,mintha semmi sem történt volna,hogy mikor találkozunk,meg stb.Nem írtam vissza neki,azóta nem beszélünk,és nem találkozunk.
2008. nov. 10. 05:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Zoli haverod egy gerinctelen ...
2008. nov. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Hat ez valoban eleg gorenyseg volt. En is ugy tennek, mintha mi sem tortent volna, hogy aztan az elso szemelyes talalkozas alkalmaval jol a szemere hanyjam, milyen kellemetlen helyzetbe hozott, na es AZTAN nem beszelnek vele.
2008. nov. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Ne írj neki vissza és ne hívd. Majd, ha akar valamit személyesen megkeres. Neki kéne bocsánatot kérni. Ha még azt se kér akkor görény a köbön. Ne foglalkozz vele.
2008. nov. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezném tölle mi volt az oka.Bár elmondhatta volna hamarább is.Kifog találni valami jo sztorit.Lehet,hogy nem volt pénze veletek menni és nem merte bevallani.Vagy nem engedték el.Beszélj vele kettesben,ha átlátszo a mentség,ő nem a barátod.
2008. nov. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Aszem befestettem volna neki fiúfestékkel a szemeit :P

Kivéve, ha jót röhögött volna rajtam, az jó hülyeség, nevetséges, de igy, kicseszés :) sztem szerezz egy bézbolütőt xD na jó csak hülyülök, ne beszélj vele, ha hiv mond hogy egy genya hagyjon békén, :)

2008. nov. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!