Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt eddig a legrosszabb...

Mi volt eddig a legrosszabb helyzet, amiben véletlenül pukiztál? Más észrevette?

Figyelt kérdés
2010. júl. 2. 09:07
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
miért érdekelhet egyetlen normális (már ha az) embert is az, hogy egy vadidegen akivel soha nem fog találkozni, mikor fi.ngott? o.O
2010. júl. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

Csak életemben egyszer, hajnalban, azt hittem halk lesz, de nem sikerült. Szerintem a párom meghallotta.

Mindegy.

Azóta nagyon vigyázok és inkább kimegyek a wc re.

Úgy éreztem, hogy elsüllyedek.

2010. júl. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Iskolai könyvtárban.
2010. júl. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Még általánosban(talán alsó osztályban) felméréseket csináltunk tesi órán (felülés, mellkasemelés, fekvőtámasz stb.). A felülésnél pedig ugyebár 2 ember kell, 1 aki csinálja a gyakorlatot és 1, aki fogja a lábadat. Éppen én csináltam a felülést, amikor valami nagyon bántotta a gyomromat és kieresztettem egy nagy recsegős galambot pont a társam arcába. (nem is galamb volt, hanem sas!) nagyon szégyelltem magam... látszott rajta, hogy szerinte is büdös van... :S x]
2010. júl. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én előkészítőn, amikor írtuk a próbafelvételit, egy elég hallhatóat fingottam, az előttem ülő hátranézett, de én rámutattam a mellettem ülőre, aki fel sem nézett, úgy belemerült az írásba XD
2010. júl. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
10.07-es hány helyre másolod még?:D a nem is galamb, sas!-ról felismerlek..:D
2010. júl. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!