Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak engem idegesít, hogy...

Csak engem idegesít, hogy manapság mindenki mindent ingyen akar megszerezni?

Figyelt kérdés
Hogy tölthetné le ezt a filmet, ki küldené el neki azt a dvd-t ... stb. Engem határozottan idegesít.
2010. júl. 1. 23:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
13:53: Nem lopás, az eredeti anyag megmarad, maximum jogtalan használat.
2010. júl. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ha létezne megfizethető legális letöltés azt használnám.


Sajnos kicsi lakában álünk nincs hely teljes zene és film kollekciót tárolni. Így viszont 6 db cserélhető tárhellyel megússzuk a helykérdést.

Ameddig nem lesz kedvezőbb venni a cuccot lopni fogják. Sajna ez van.

2010. júl. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

tegnap 17:07

Nincs egy "halom" pénzem filmekre, meg zenékre, de amikről úgy gondolom, hogy értékesek, azoknak tisztelem annyira a szerzőit, hogy megvásárolom, ugyanis ők ebből élnek. Minden "alap" filmem, zeném megvan eredetiben.

Én nem nézek meg havi 10 filmet, mert nem létezik, hogy van havonta 10 olyan film, amit érdemes megnézni, inkább olvasok, ha nincs semmi olyan a tv-ben, ami érdekel.

Sok mindenben nem vagyunk egyformák, én pl. nem sértegettem senkit, és nem személyeskedtem, ellenben te igen, de mindegy...

2010. júl. 4. 20:32
 14/14 anonim válasza:
na ide figyelj válság van ember valaki családibol él meg nyugdijbol és még van képed azt mondani hogy filmet venni meg valakinek ételre nincs pénze nem hogy filmre zenére
2012. okt. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!