Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a munkaügyi...

Mi a véleményetek a munkaügyi központotkról? Mennyire vagytok megelégedve azok működésével, valamint az ott dolgozókkal?

Figyelt kérdés

Én kb 2 éve vagyok regisztrált munkanélküli és ma volt az első alkalom, amikor ajánlottak volna egy munkalehetőséget. Ma jött a levél a munkaügyi központtól egy lehetőségről, ahova június 25-ig kellett beadni a az önéletrajzokat, kár hogy ma már 28.-a van.


De korábban volt már, amikor szintén levélben küldték az értesítést, hogy valamiért át kell mennem(szomszéd városban van a központ), megkaptam a levelet kb 13:20-kor, hogy aznap 14:00-re legyek ott a munkaügyi központban.


Valamint azt is érdekesnek találtam, amikor egyszer valami elégedetséget vizsgáló papirt töltettek ki mindenkivel, amin a kitöltő nevét és címét is kérdezték, és nagyjábol azt is meg akarták mondani, hogy hova mit írjunk be. (és persze a falon ott feszít a legutóbbi ilyen felmérésük eredménye, hogy mennyire elégedettek is az emberek a munkájukkal.


Ja és persze amikor beregisztráltam náluk kérdezgettem, hogy valamilyen juttatás jár e nekem, érdemes e esetleg az önkormányzatnál is érdeklődni ilyesmi után, nos a nő kapásból rávágta, hogy ne is reménykedjek, nem jár semmi, ne is mennyek a városházára sem, mert pályakezdő vagyok és úgy sincs semmi amit megigényelhetnék. Sajnos naív voltam és hittem neki, aminek eredményeképpen másfél évig voltam itthon nulla bevétellel, miközben kaphattam volna a RÁT-ot, ami nem sok ugyan, de sokkal jobb mint a semmi.


És akkor a személyeskedő gúnyolódó megjegyzésekről már nem akarok szót ejteni.


Nektek milyen tapasztalataitok vannak?


2010. jún. 28. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, hogy kérdéseddel darázsfészekbe nyúltál.


Én jelen pillanatban általuk támogatott képzésen veszek részt.


Egyszer ajánlottak munkát, de ott többkörös volt a kiválasztás és én rendvédelmi szervhez nem is tudok menni, mert egyéb okokból alkalmatlan vagyok náluk. Azóta semmi.


De ott is van olyan ember, aki nagyon normális és segítőkész, és van akit nem érdekel az egész, csak meglegyen a napi kvóta.


Úgyhogy általánosságban vegyes érzelmeim vannak.

2010. jún. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én Gárdonyban vagyok regisztrált munkanélküli egy éve,de én nem kaptam állásértesítőt,mert itt mindenkit leszarnak.utálom őket.kár volt ide regisztrálni magam.ha meg tanfolyamra szeretnék jelentkezni,akkor meg elküldenek a francba h ilyen tanfolyam nincs is:( pedig az oldalukon olvastam:( ennyit erről.
2010. jún. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincs bennük semmi emberség.

Van egy ismerősöm, aki annak ellenére, hogy 50 éves, és vak, regisztrált munkanélküli. Még a rokkant nyugdíjat sem meri elintézni szegény, mert a munkaügyi kp-ban állandóan hitegetik, hogy találnak neki munkát ahelyett, hogy végre tudatnák vele, hogy a mai világban erre semmi esélye.

Még egy ilyen szerencsétlen emberen sem esik meg a szívük, mert mostanában az emberek többségénél, a pénz, sokkal fontosabb a becsületnél.

2010. jún. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!