Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miben adjam postára az eladott...

Miben adjam postára az eladott hokimezt?

Figyelt kérdés

Eladtam vaterán egy hokimezt, és nem tudom h miben adjam postára. Amikor én rendeltem dolgokat külföldről, akkor egy laminált papír tasakban küldték el, aminek a belsején buborékos nejlon borítás volt. Na valami ilyesmit keresek, de nem tudom, hogy ezt vehetem e a postán, vagy hol árulják, illetve mennyibe kerül. Ezenkívül bármi értelmes megoldás érdekel amúgy, ami nem annyi, hogy tedd egy nejlonzacskóba, aztán hello.

Szeretnék jó benyomást kelteni, nem vmi gyökér eladóét, aki tescos zacskóban küldözgeti az árúit!

köszi a válaszokat!


2010. jún. 27. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Papírboltban kapsz ilyen borítékot, vagy tedd bele egy dobozba.
2010. jún. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem felesleges ebbe a buborékos valamibe rakni,inkább raknám egy boltból elhozott papír dobozba becsomagolnám vagy valami..na helló
2010. jún. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!