Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb kategória itt a gyk-n?

Figyelt kérdés

Melyiket látogatjátok a legtöbbször és miért?

Csak én találom nevetségesnek a tini kategóriát a kis világméretű gondjaikkal?

Csak szerintem van túl sok rinya az Emberek kategóriában?


Ti mit gondoltok a különböző kategóriákról?



2018. dec. 7. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Én az Ezotéria, az Emberek és a Kultúra és Közösség kategóriát látogatom legtöbbször.

Az Emberek kat.-ban tényleg sok panaszkodás van,mondjuk sok kérdés is születik naponta.

A K és K kategóriában megy a meddő vita állandóan a vallásosak és az ateisták között,viszont az egyéb alkategóriákban születnek olyan kérdések amelyekre érdemes válaszolni és tudok is érdemben.


Az Ezotéria kategóriában főleg a fiatalabb generáció ír így születnek elég gyakran érdekes kérdések és válaszok.😂

2018. dec. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ahogy mondod, kedves kérdező és ráadásul a legtöbb álkérdés.

Szeretem viszont a humort, bár nem könnyű a sok bugyuta, humortalan kérdésre valami vicces marhaságot kitalálni, de néha megszáll az ihlet.

A valláskritika rovat nekem logikai játék, de időnként megunom csesztetni a vallásosokat, mert megsajnálom őket, meg amúgy is falra hányt borsó.

A tudomány kategória néha érdekes, bár egyre jobban lezüllik és néha én teszek fel kérdést a sütés, főzés, az akvarisztika, a gitár, zene rovatban.

Most például egy házi stúdiót tervezek összeállítani, de nem tudtam hová tenni, a számítástechnika, vagy a zene rovatba kellett volna e, vagy a hardver, vagy más lett volna a jobb, mert normális válaszokhoz jó kategóriát kell választani.

Így hát két napig nézegettem, keresgéltem magam a neten, nagyjából képben is vagyok, pedig öt perc alatt kiokosíthattak volna, akik tapasztaltabbak.

Bár itt azért vigyázni kell a 'felhomályosításokkal', mert előfordul, hogy a válaszadó tévedésben van, de ezt azért lehurrogják általában.

2018. dec. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!