Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor gyógyul be a piercingem...

Mikor gyógyul be a piercingem helye?

Figyelt kérdés

Az orr cimpa piercingnek mennyi a gyógyulási ideje? Kivettem a pcmet mert begyulladt nagyon, és inkább hanyagoltam mert nagyon fáj..Szeretném kérdezni, hogy mennyi idő alatt gyógyul be teljesen a luk? És hogy milyen heg marad a helyén.. Patkó volt nekem benne.. Tudom értelmes húzás, de mekkora helye marad?

És a számban volt medusa pcm is, azt is kivettem és annak mekkora helye marad? ha megfogom a számat ilyen kemény a luk körül és lilás színű körbe. Mennyi idő alatt múlik el a gyulladás? És milyen helye marad?

16 éves vagyok. csak pár hétig volt benne mind a kettő, az orr pc csak 6 napig.. 100%-osan sosem tűnik majd el a helye?

Segítsetek kérlek! emailen is akár: toxictoria@index.hu

+ ELADÓ A MEDUSA PCM ÉS AZ ORR PATKÓM IS.

akit érdekel írjon! köszi, Viki


2010. jún. 26. 00:32
 1/1 anonim ***** válasza:
74%

2-3 hét

pontozz!:D

2010. jún. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!