Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért kezd el mindenki személy...

Miért kezd el mindenki személyeskedni a Facebookon?

Figyelt kérdés

Nem lehet engem jelölni. Kép sincsen. Mi kell még hogy távol tartsam magam az emberektől? Pár mondat után, pl. benne vagyok filmes csoportba. Megkérdezett valamit, megbeszéltük. Egy napra rá elkezd kíváncsiskodni, személyeskedni. Amúgy miért nincs képem?

És én nem értem miért, ha semmi okot nem adok rá.


2018. nov. 9. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne legYél ennyire merev . Ha kérdezget akkor válaszolj valamit . Mondjuk annYit hogy csak na. Személyes életem miatt magánügyi dolgok és ennyi. Én nem is beszélek azokkal akik nem is ismerkednek vagy nem találkoznak velem stb. Te szabályozod nYilván de am ennyit mondhatok.
2018. nov. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Minek vagy fenn?
2018. nov. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Attól hogy fenn vagyok, még nincs joguk hozzá. Én senkitől semmit nem kérdezek. Mindenkinek van arca. Szemei, orra, füle, szája. Ugyanaz van mindenkinek. És nyilván oka van rá, ha nem rak fel képet magáról. Utálom az ilyenfajta kéretlen kíváncsiskodást. De nem számít, az ilyeneket megoldom. Én is tudok genya lenni, hjajj, de még hogy mennyire!
2018. nov. 11. 19:13
 4/4 A kérdező kommentje:
Mi az hogy minek vagyok fenn??? Ezt hogy érted? Én tudom hogy minek vagyok, az én dolgom!!
2018. dec. 14. 18:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!