Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki fog ez a barátság tartani,...

Ki fog ez a barátság tartani, amíg csak élek, vagy ne is reménykedjek?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmmel 2 és fél éve vagyunk legjobb barátnők kb, és most másik suliba kerültünk, most még mindig legjobb barátnők vagyunk, de kicsit kezdem azt érezni, hogy ő már nem úgy szeret.. és én nekem a távolság, és az hogy nagyon keveset találkozunk (mert élsportoló vagyok), csak msn-en beszélünk szinte minden nap, szóval ez nekem nem jelent gondot ,ugyanúgy hű vagyok hozzá meg őt szeretem :( de ma mondta rákérdezett hogy hiszem-e azt hogy ez a barátság örökké tarthat? és mondtam, hogy igen persze mert nagyon szeretem és kérdeztem hogy és ő?. erre azt mondta, néha igen néha nem :( nem akarom elveszíteni így is annyi súly van a hátamon, nem tudom mit csináljak. Segítsetek :\\\'( Hogy érjem el, hogy úgy gondolja ahogy én? :( nagyon szomorú vagyok
2008. nov. 4. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Sehogy nem éred el. ez már véget ért.

Lehet , hogy soha nem is volt.

2008. nov. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

en igy vagyok ezzel..kb 3 eve vagyunk legjobb baratnok es padtarsak pedig 4 eve.Mindent-mindent elmondtunk egymasnak d mintha megvaltozott volna vmi koztunk,mintha nem egyeznenk olyan jol mint az elejen(igazibol lehet h csak en latom igy a dolgokat)..,d megis barmi baj van hozzam jon elmeseli megbeszeljuk es en is ugyan ugy,akarmit megtennek erte es a baratsagunkert es sztem o is igy van vele:)..d mar annyira ismerjuk,tiszteljuk,szeretjuk egymast,h talan soha nem tudnank megharagudni egymasra..

Sztem az a baj,h mar mas barati korokbe jartok es ezert tavolodtok el..d ha igazan jo baratnok lennetek es tenyleg szeretitek egymas akkor sosem kene megszakadjon a baratsagotok..

2008. nov. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!