Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igaz, hogy postai csomagnál...

Igaz, hogy postai csomagnál törékenyt vagy értékest csak időgarantáltban lehet feladni?

Figyelt kérdés
Tehát sima csomagot nem lehet törékenyként feladni? Így viszont több, mint 2000 Ft, mert az időgarantált csomag 1690 Ft, erre jön a törékeny és az értéknyilvánítás.
2010. jún. 23. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg a postán? xD de én is most haloom elősször
2010. jún. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mert a postának az az érdeke, hogy minél több pénzt lehúzzon és természetesen azt mondják, hogy igaz. Kérdeztem tőlük, de mindenre csak egy általános maszlagot hablatyolnak és ugyanazt az értéknyilvánított vagy ajánlott levelet mindenhol más összegért tudom feladni, sosem ugyanannyiért és hiába mérem le grammra pontosan és nézem meg a posta.hu-n levő levélkalkulátort, nem annyit számolnak mégsem!
2010. jún. 29. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!