Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha amazonról rendeltem valamit...

Ha amazonról rendeltem valamit és nyomkövetés nélkül adták fel akkor sehogy sem lehet utána nézni hogy miért nem kaptam meg?

Figyelt kérdés
Angliában adtak fel egy könyvet 19-én és már szerintük még kellett volna kapnom.

2018. okt. 3. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.

Viszont jó hír, hogy 2 hét még nem valódi ok az aggodalomra. Idén már nekem is szarakodtak 3-4 hetet egy angol küldeménnyel. Amúgy bárminemű panasszal csak 4 hét után lehet a postához fordulni. És a nemzetközi szabályok szerint ez a feladó feladata, tehát te amúgy sem tehetnél semmit, még ha nyomon is lenne követve a küldemény.

Szóval türelem.

2018. okt. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 grafno ***** válasza:
Eleg sűrűn rendelek igaz nem magyarba, de mindig írja a várható érkezést ami prime-al 1nap anélkül max3 ritkán több. Ha a postán van akkor jön az email, hogy mehetek érte(ha nem voltam itthon)
2018. okt. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hátha valakinek hasznos lesz a válaszom. Kerek 1 hónap után megérkezett.
2018. okt. 25. 12:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!