Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kit vagy mit hívok ezen a számon?

Kit vagy mit hívok ezen a számon?

Figyelt kérdés

116-123

Ez valami segélyhívó szám? Robotok, vagy igazi emberekkel beszélgetünk ilyenkor? És mindenben segítenek nekünk, vagy mi ez a szám? Valaki elmondaná? :D



2018. szept. 22. 10:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Mi honnan tudjuk?

Honnan szedted?

2018. szept. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Osztálytársaim trokllkodnak ezen a számon.
2018. szept. 22. 10:54
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a magyar lelki elsősegély telefonszáma. Elég idióta osztálytársaid vannak, ha ezen a számon "trollkodnak" és kihasználják, amikor valaki(k)-nek ténylegesen segítségre van szüksége.. Hányévesek az osztálytársaid? Elég komolytalanok lehetnek..
2018. szept. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
14-16 évesek.
2018. szept. 22. 14:45
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az komoly hogy 16 éves létükre nem tudták megtanulni, hogy egyrészt az ilyes fajta megnyilvánulás nem vicces, másrészt rettenetesen gyerekes.A vonal azok számára működik akik bajban vannak, és segítségre van szükségük. Nem az éppen unatkozó, "trollkodós" kedvükben lévő tiniknek. Nekem 17 évesen eszembe sem jutna ilyennel szórakozni.. Én a helyedben biztos szólnék nekik hogy ez nem játék, és a vonal műkődése nem szórakoztatásuk céljából üzemel

#3-mas voltam

2018. szept. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát nem hinném, hogy tudnék rájuk szólni, kihangosítják, és mindenki a beszélésen röhög. Túl sokan vannak, nem kockáztatok, de tényleg bunkók..

De van ilyen állás egyébként, hogy segélyhívó szolgálat?

2018. szept. 22. 20:55
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Van. Pontosabban a segélyhívó szolgálaton belül pl. Telefonkezelő(kezeli a beérkező hívásokat) Azt most sajnos nem tudom hogy önkéntes vagy fizető állás,de azt tudom hogy a telefon másik oldalán egy olyan valaki lehet aki valószínű, hogy szinte egész nap a beérkező hívásokat kezeli és próbál megoldást találni a felmerülő VALÓS problémákra. Ha az információim bármely része eltér a valóságtól azért elnézést kérek, annyira nem vagyok otthon ebben.
2018. szept. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az iskolában történik ez? Mert akkor szólhatnál egy felnőttnek(ha szekálósok, akkor kérheted, hogy ne említse a nevedet, valamit biztos kitalálhattok, pl. elveszika telefont tanítási időre, ellenőrzik a hívásokat, letiltást kérelmeznek a segélyszámról...ilyesmi)
2018. szept. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen, az iskolában szünetben. Le is tiltották némelyiket..
2018. szept. 25. 12:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!