Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Leteznek veletlenek vagy...

Leteznek veletlenek vagy annak igy kellett lenni?

Figyelt kérdés
2008. nov. 3. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt senki nem tudja megmondani. Mindenki saját maga dönti el miben hisz: a véletlenben vagy az előre megírt sorsban. Én személy szerint hiszek a véletlenekben, de az sem kizárt, hogy ez a véletlen a sorsomba volt írva:P
2008. nov. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nincsenek véletlenek. lehet h akkor és ott nem látod a dolgok értelmét, de később rájössz h nem volt véletlen;)
2008. nov. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
es ha megvan irva a sorsom akkor az is megvan irva,h ma mibol mennyit ettem..,..a legkisebb reszletekig minden..
2008. nov. 4. 13:44
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

én nem hiszek a véletlenekben,de abban igen,hogy mindenkinek megvan a sorsa,amit ha nagyon akar talán át tud írni,én legalábbis nagyon akarom...

2008. nov. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mikor ezen a dolgon elgondolkodom, tiszta ideges leszek. Olyan idegesítő, gondoljatok bele, ha most akarnák kiugorhatnék az ablakon(kertesházban lakom) de ha akarom nem. De ha kiugranék, akkor utána sokan azt mondanák, hogy hopp ez meg volt írva, holott választhattam volna azt is, hogy nem ugrok ki és bent maradok. Áhhh milyen idegesítő ez. :)
2008. nov. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
erre ertettem en is...tehat ha megvan irva a sorsom az is megvolt irva,h most arrol beszelek,h megvan irva?:)
2008. nov. 4. 18:44
 7/8 anonim ***** válasza:
természetesen mindenki képes írányítani a saját sorsát:) de amikor a környezete gyakorol rá hatást valamilyen formában, azt nem mindig tudjuk irányítani:P pl ha a buszon véletlen neked ütközik egy helyes fiú / szép lány az nem miattad volt, szóval az véletlennek számít:P és ki tudja, lehet egy hónap múlva már együtt leszel ezzel a buszos idegennel:P szóval van amit befolyásolni tudsz, de van amit nem:)
2008. nov. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
véletlenek nem léteznek,minden előre el van tervezve,csak a reakciód a sajátod
2008. nov. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!