Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak még teljesen magyar...

Vannak még teljesen magyar vérű magyarok Magyarországon? Miután a törökök 150 évig bent voltak az országban?

Figyelt kérdés
2008. nov. 2. 22:11
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
78%
Én Erdélyből származom, úgyhogy valószínűleg nem vagyok török =D
2008. nov. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
98%

És amikor Erdély is Magyarországhoz tartozott? Szóval ebben ne legyél annyira biztos.. (I. válaszoló)

Amúgy nem tudom... én tudom, hogy bennem német vér is csordogál, mert valamelyik nagyon-nagyon régi ősöm német-féle volt, de ő is csak részben.. szóval bonyolult ;)

2008. nov. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen "tiszta" magyarok nincsenek, mint ahogy nincsenek tiszta németek v oroszok v mittoménkik. Szal sztem nincs olyan ember aki "tiszta" vérű, az ősei közt mindenkinek van vmiylen mértékben "keverék".
2008. nov. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
78%
Biztos van, ha belegondolsz, akkor 150 év az csak 2-3 generáció, nem olyan sok, és ráadásul a magyarok nem is komálták anyira a törököket, hogy úton-útfélen összefeküdjenek velük. Meg úgy általában egy ezer éves országban, I István korától is csak kb 20 generáció telet el, az nem olyan sok, simán összejöhet, hogy valaki "tiszta", főleg mivel korábban az elszigeteltebb falvakban a beltenyészet is ment rendesen.
2008. nov. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
98%
voltak itt Habsburgok is...tuti nem kedvtelésből feküdtek velük össze a magyarok,hanem mert kellett...anyukámnak és nekem is olyan "tatár"arccsontom van állítólag,ami csontos!
2008. nov. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
90%

Hogy lenne már. Nem a törkök miatt, nem létezik olyan ember a világon, akinek a felmenői között ne lenne egy csomó nem magyar származású.


Egyébként meg. 150 év nem 2-3 generáció, okoska. 17-20 évesen szült egy nő akkoriban először, akárhogy is végzem a matekot az 8 generáció.


A másik meg az, hogy nem kellett a törökkel összebújni, ugyanis a megszálló hadseregek férfi tagjai eszeveszettül erőszakolták még a huszadik században is a megszált területek női tagjait.

Amúgy sem kellettek a törökök, mert létezik kereskedelem, bevándorlás, kivándorlás, rengeteg háború, más megszállás, etc etc.

2008. nov. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
64%
Itt már nincs magyar! Itt már csak a büdös cigányok vannak....sajnos.
2008. nov. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Nincs...

Csak az első ősökre kell gondolni és arra, hogy régen nem volt magyar vagy német, szóval bárki bárkivel fogantathatott gyermeket, de erre ugye sose jövünk rá...

2008. nov. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
24%
Igen, vannak. Nemkéne biztosra mennetek. Én ugyanis azvagyok... Anyai-apai minden féle ágon.
2008. nov. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
amúgy ha belegondoltok,mindenki valakinek a rokona,ha 2embertől származunk:D
2008. nov. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!