Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudtok ajánlani unaloműző...

Nem tudtok ajánlani unaloműző játékokat gépre?

Figyelt kérdés
Olyat keresek amit nem lehet hamar megunni nem ilyen tárgykeresős és klikk és finish játékra gondoltam..
2010. jún. 19. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
world of warcraft ezt egy éelt alat nemfogod megunni
2010. jún. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nem akarok wowozni nekem nem jön be sztem aki ezzel játszik annak semmi élete nincs!


Ha ne mt udtok akkor irjátok le azt amivel most játszotok!

2010. jún. 19. 20:27
 3/8 anonim válasza:
Nem unaloműző játék kéne neked barátom. az én véleményem szerint nem kéne szutykokkal játszani hanem szépen elmenni lapátolni, kínai só, vagy szénbányába elmenni napi 9 órába segédmunkásnak. elhiszed hogy nem unatkoznál ? :)
2010. jún. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

SPORE

rohadtjó.:)

2010. jún. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
assassins creed 2
2010. jún. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

retardalt vagy? aki wowozik nincs élete..


valaki olyan gepfüggö még a super marioval is eljatszik 24 orat én wowozok (FUN szeron) és napi 1,5 órát és akkor is csak instázok.. mégis van baratnöm heti 4x haverokkal vaguynk varosban stb..

2010. jún. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
oké most ezt nem azokra mondtam akik 1.5 órát játszanak vele hanem az aki 14 évesen 90 kiló mert egész nap csak azzal játszik! Ezt azért mondom mert ismerek ilyen embert!
2010. jún. 20. 19:58
 8/8 márk berkes válasza:

nem akarsz unatkozni oké nekem 8 tessék itt vannak játékok


call of juarez,duke nukem forever 18+!!!!!!gta san andreas, gta vice city,splinter cell,the bourne conspiracy

just cause 1,2,mafia 1,2,NFS carbon,NFS Undercover,NFS Pro Street,Largo winch,Driver 3,crash day 2,croc mondjuk régi játék de jó


hát ennyi az én gyüjteményem jó játékok-ról! de a duke nukem forevert és a Largo winch-et nem viszed olyan gyorsan végig! :)

2014. júl. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!