Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem tudnak titkot...

Miért nem tudnak titkot tartani az emberek? Van egy titkod? Holnapra már nem lesz?

Figyelt kérdés
Kevés emberben bizok,de mostmár senkiben.Miért nem tudnak titkot tartani olyan emberek akikben eddig biztam?Ha elmondok valami kis titkot, és elmondom neki , utána hogy ne mondja el senkinek és mégis a másiknak elmondja az a kis titkot ,de ő is ezt monja az illetőnek hogy ne mondja el senkinek és igy tovább és ráadásul vissza hallom mit mondot rolam..kicsit nevetségesek az emberek:(Ti mit szoltok hozzá?voltatok ilyen helyzetben?Vagy mondok valamit valakinek, és másnap a szomszéd mondja vissza nekem:(
2010. jún. 19. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Amíg egy ember tud valamit,az még titok. Ha már kettő,akkor félig titok,ha már három,akkor nyilt titok,és már nem titok.

Ha valóban titkolni akarsz valamit,ne mondd el senkinek.

2010. jún. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm.ebböl tanultam.
2010. jún. 19. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!