Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hegyaljára mennyi költőpénzt...

Hegyaljára mennyi költőpénzt szoktatok vinni?

Figyelt kérdés
Bérletesekre gondolok. Étellel, itallal, piával, mindennel együtt kb mennyit költötök 4 nap alatt? Csak hogy tudjam kb mennyit vigyek.
2010. jún. 19. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:

eco! eco!



/Kiss Ádám/ :D

2010. jún. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
5-6 millió alsóhangon
2010. jún. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
hát, a hegyaljára valamivel kevesebbet mint a tetejére!
2010. jún. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon viccesek a válaszok, ha nem én tettem volna fel a kérdést, talán még nevetnék is, de a kérdést komolynak szántam. Tudni szeretném mennyit vigyek (mennyi kell kajára, piára stb.) Persze minél több annál jobb, de ezt senki nem engedheti meg.
2010. jún. 24. 17:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Nos Hegyalján én még nem voltam, mivel egy fesztivált engedhetek meg magamnak én Ozorára megyek, ami egy hetes.

Kaját a minimálisra csökkentem, inkább vizet iszom, piát viszek magammal boltból. (Ott még rendesek, mert nem tiltják meg, hogy vigyél be piát.) Üdítőnek vizet iszom. Ozorán olyan ruha standok vannak, hogy m.o.-n ilyen egyedi ruhákból ilyen nagy választékú bolt sehol sincs, szóval egy 20-ast elrongyolok. (Erre gyűjtök.) Ha elfogynak a pia tartalékok, akkor ott 10 ezer minimum elmegy piára. (Bár összedobással 5000-ből fejenként megszoktuk oldani, hogy egy autóst elküldünk kirabolni a legközelebbi kisboltot piákból.)

Szóval én egész évben erre gyűjtök, és summa-summárum 50 a költőpénzem, ha ebből leveszed a ruhákat, az 30 és ez egy hetes, a hegyalja 4 napos, szóval ha képes vagy arra, hogy úgy koplalj mint én akkor elég 20, de te nem vihetsz be piát, így 30 minimum kell, hogy legyen. :(

2010. jún. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, kajával nem lesz gond, viszek is, meg bírom is nélküle, és a vízzel sincs bajom. 20 ból remélem kijövök. Többet nehezen tudnék összeszedni. És mi ez az Ozora? még nem is hallottam róla. Hol van? milyen rendezvény? Célközönség?
2010. jún. 25. 01:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!