Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vajon miért hiszik annyiszor...

Vajon miért hiszik annyiszor hogy finn vagyok?

Figyelt kérdés

Mióta egyetemre járok, sokan mondták, hogy úgy nézek ki mint egy finn, de régebben is amikor felléptünk (egy kis bandában énekeltem pár évig). Mondták magyarok is és külföldiek is, akik itt tanulnak.

Van a finn embereknek valami jellegzetességük talán, amiről lehet sejteni hogy ő finn? (mint pl. ránézel egy görögre és látod hogy görög) Vajon miért mondják rám?

20/L


2010. jún. 19. 11:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
hát..nem tudom, de az tuti hogy tök szexi lehettél mikor egy mikulássapiban énekeltél a hóban :P :)
2010. jún. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
:S...:DD
2010. jún. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
északi népek jegyeit viselheted: szőke, magasabb, szeplős és csúnya
2010. jún. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
rám aztszokták mondani h mongolos vagyok, de nemtommér..
2010. jún. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

12:56- jaja meg headbangeltem =P


13:06- na ebből egy sem igaz rám...minr írtam már, fekete haj, nagyon fehér bőr, kék szem, törékeny alkat.

Csúnyának nem mondanám magam, csak karakteres arcom van. Télen valaki azt mondta hogy sapkában olyan fejem van mint Ville Valónak =D


13:18: de a mongoloknak azért vannak olyan tulajdonságaik amiről elsőre megmondod hogy mongol...pl. a mongolos arccsont. A finnekre meg nincs ilyen általános.

2010. jún. 19. 14:02
 16/20 anonim ***** válasza:
A kétméteres vagyok. A finnek igenis jók metálban, a népi zenéjük nem a jódli, hanem a humppa. Érdemes utánanézni a Eläkeläiset bandának, na meg a Nithwishnak, HIM-nek, Korpiklaaninak, 69 Eyesnak, Stratovariusnak, CHildren of Bodom, Finntrollnak... sok-sok metal zene :)
2010. jún. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Kedves ,,kétméteres", olvass vissza, írtam hogy rosszul fogalmaztam, a jódlira akartam írni hogy azt nem a finnek csinálják, nem a metálra. Egyébként szeretem a finn metált (énekelni is) =)
2010. jún. 19. 14:58
 18/20 anonim ***** válasza:
finn-gom sincs...
2010. jún. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

A fehér bőr és a kék szem az északi népekre jellemző vonás. A szőke hajszín is gyakoribb arrafelé, de ha azért ez nem általánosítható, mert a sötét hajszín dominánsan öröklődik. Északiakra jellemző még elvileg az, hogy a testükön kevesebb a szőr, ez alól pedig a rénszarvas a kivétel. :)


Egyébként engem már többször is néztek latin táncosnak, de a finn sem olyan rossz. :)

2010. jún. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Rajtam a haj rengeteg de máshol alig van szőr...megnyugodtam. Nem vagyok rénszarvas=D.
2010. jún. 22. 23:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!