Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha elhagy a barátnőm?

Ha elhagy a barátnőm?

Figyelt kérdés

(Lány vagyok) és a barátnőmről van szó!Nem vagyok meleg hanem mint haver barátnő!

Az van hogy : Már 5 éve barátnők vagyunk a legjobbak! De mostanában mindig furcsa velem mert ha én ottvagyok akkor minden az mint régen de ha van ott az osztályunk másik sztárja (én vagyok az egyik ő meg a másik,ketten vagyunk)vagy csak egy másik barátnője rögtön nyalja a seggüket (bocsánat a ronda szóhasználatért de így van) mit tegyek ? A legrosszabb hogy most költözünk el és meg szeretnénk tartani a barátságot!


2010. jún. 18. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
sztem mond el neki és kérdezd meg tőle h miért csinálja??!!engem is elhagyott 1 buta vicc miatt amit nem is tudtam vele megbeszélni....
2010. jún. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha igazi barát, akkor nem fog elhagyni. De ha nem az, akkor úgyis meg fogod tapasztalni. Ezzel nincs mit tenni sajnos. Sajnos sok mindenkivel előfordul ilyen. Egyébként nem értem, mi ez, hogy az "osztály sztárja" "én vagyok az egyik, ő meg a másik" ...elég érdekes...
2010. jún. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ém majdnem egy évig voltam távol a legjobb barátnőmtől, de amikor visszaköltöztünk ahonnan jöttünk ugyanolyan volt a barátságunk mint azelőtt, sőt még jobb lett

ha ezt nem bírja ki a barátságotok akkor szerintem az nem igazi barátság, és szerintem próbáld vele valahogy ezt a dolgot megbeszélni, biztos rendbe jön minden:)

2010. jún. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!