Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik jobb anime Bleach vagy...

Melyik jobb anime Bleach vagy Naruto?

Figyelt kérdés
2010. jún. 18. 12:38
1 2 3
 21/25 KAMUI ***** válasza:
XDDDD Aki azt írta egyik sem jó az menjen el még aznap dokihoz :DD Ilyet mondani min a kettőnek szenzációs a sztorija főleg a NARUTÓNAK A Bleach is nagyon király lehetetlen eldönteni melyik a jobb A világ 2 lehjonn ANIMÉJE 1 NARUTO 2 BLEACH
2013. jún. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
Bleach:D A sima naruto is nagyon jó volt, de szerintem a naruto shippuuden már rossz lett.
2013. júl. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 szőlősi szilveszter válasza:
100%
Bleach-et még nem néztem de a Naruto és a Naruto shippuden nagyon megfogott de a Naruto shippuden szerintem izgalmasabb mint a Naruto igaz hogy nincsen hozzá magyar szinkron de feliratosan is nagyon jó... sőt még jobb is mert olvasok is valamit :)
2014. jan. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Anim4ever válasza:
Nem tudom...Én még nem láttam a Bleach-et de a Naruto az nem fogott meg :/ Ha választanom kellene akkor Naruto és hogyha valamit ajánlani tudnék az a Fairy Tail
2016. aug. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Uchiha Laura válasza:
Én nem nézten a Bleechet így nem tudok úgy nyilatkozni, de akkor már azt mondom hogy Naruto.
2023. jún. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!