Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mire gondolsz, amikor azt...

Mire gondolsz, amikor azt látod, hogy szakadó esőben, a lomtalanításkor kitett kupacból valaki egy könyvet vesz ki, és elteszi a táskájába?

Figyelt kérdés
Mondjuk a könyv se néz ki már újnak
2010. jún. 18. 07:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
megtetszet neki a könyv.
2010. jún. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
én is kivenném,ha tetszik. az esőről meg mit tehetek,ha már úgyis szarrá áztam,nem mindegy?
2010. jún. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én voltam az, aki kiválogatott egy dohos mesekönyvet, mire egyik barátom: "Fúj, dobd el, undorító". Szerintem jó kis könyv, megtartottam.
2010. jún. 18. 08:00
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
jól tetted,nem kell emiatt szégyenkezned.
2010. jún. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Gratulálok a haverodnak:D

Mi abban a rossz ha valaki ilyeneket szed össze??Semmi.Az már egy fokkal gázabb,de csak egy fokkal amikor tényleg lomokat szedsz fel(gerendák,székek,stb.) Én is amikor kisebb voltam(12-13 éves) mindig mentünk barátokkal összeszedni a kidobott újságokat,meg az ilyen olyan megtetsző dolgokat.

Tartsd meg a könyvet:)

2010. jún. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem rodhadó salátalevelek és olajos halkonzervek közül bányássza ki egy kuka mélyéről, akkor azt mondom, ezért is van ott:)
2010. jún. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen okés dolog. Múltkor én is egy gyönyörű mesekönyvet halásztam ki (nem is tudom az ilyen embereket megérteni, akik a könyvet kidobják-.-), illetve azelőtt meg egy nagy Micimackó figurát, amit kimostam, és elajándékoztam! És örült, aki kapta.
2010. jún. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!