Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Harminc múltam, még nem...

Harminc múltam, még nem vagyok nős, a szüleimmel élek, nincs gyerekem, de gyerekes vagyok. Ez gáz?

Figyelt kérdés
2010. jún. 18. 07:24
 1/8 anonim ***** válasza:
nem,de azért szerintem lassan kezd el.
2010. jún. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát nekem nem tetszene. szerintem ciki,ha egy pasival összejövök,és anyukáékhoz visz fel,mert nincs egy önálló albérlete legalább...
2010. jún. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%
vérciki hogy nemakarja kisemmiztetni magát egy albérlettel amikor nem muszáj...te csak egy hülye p.icsa vagy a sok közül...
2010. jún. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az a ciki,hogy harminc évesen se saját,se bérelt. hp-nek már öreg vagyok,és 10 évnyi albérletezés után saját ingatlanaink vannak a párommal,amiért keményen megdolgoztunk,és közben nem a szüleink vérét szívtuk. az ilyen mentalitású emberek,mint az előző hozzászóló,sosem jutnak semmire,csak várják,hogy a szülők,nagyszülők kipusztuljanak a házból és ők beleülhessenek.
2010. jún. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hozzátenném,hogy kicsit nyugatabbra és nagyon nyugatabbra is a bérelt lakás a normális és átlagos megoldás,a legtöbb ember csak nagyon későn vagy sosem vásárol sajátot.
2010. jún. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az egyáltalán nem gáz hogy a szüleiddel élsz. ha jól kijöttök, nincs igényed vagy pénzed saját lakásra, szeretsz velük élni, akkor addig minek fizetnél külön házért?

Az hogy nicns családod, szerintem még az sem késő, de lassan kezdj el nézelődni:) Én úgy vagyok vele hogy sosem késő, de ha gyereket is szeretnél azért lassan meg kell indítani a folyamatot. Próbálkozz csak, menni fog:)

2010. jún. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

a gyerekes emberek viccesek :D én is gyerekes vagyok (mondjuk én most múltam 20).

De lassan ideje lenne kezdeni valamit az életeddel családügyileg, mert úgy fogsz járni, mint a sógornőm, és hidd el, nagyon nem akarsz úgy járni!!!!

(közel 30, túlsúlyos, beképzelt, lenéző, gonosz, nemrég vett lakást hitelre, nincs egy rendes kapcsolata, és egy macskával él együtt, szerintem ez NAGGYON gáz)

2010. jún. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Érdekes válaszokat írtatok, én nem ezekre a válaszokra számítottam.

Sajnos nem keresek annyit, hogy albérletbe költözzek, nem bírnám! Inkább fizetném a törlesztőrészletet, mint az albérletet, mert jobb érzés úgy lakni vhol, hogy egyszer az enyém lesz! De amúgy hitelre gyűjtök, még nincs meg a 40%, amit javasoltak a lakásvásárláshoz.

Tartos, komoly kapcsolatom is van, így a szerelmet is törleszetem.

2010. jún. 18. 12:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!