Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kiírhat még a háziorvosom...

Kiírhat még a háziorvosom múlthét keddtől ha jövőhét hétfő délután megyek be hozzá? Sajnos pénteken akartam menni, mert úgy beszéltük meg, de el kellett mennie és helyettes sem volt.

Figyelt kérdés
Kedden telefonáltam neki, hogy táppénzre mennék, mert nagyon meg vagyok fázva. Megbeszéltük, hogy megyek pénteken a papírért, de hirtelen szabadságra ment és helyettese sem volt... Legközelebb hétfőn délután rendel, délelőtt helyett...Nem hiszem, hogy a papír készen van, sajnos akkor szokta megírni mikor megyek érte.. De már túl sok idő telt el. Ha pénteken ott lett volna nem lenne baj, de így...

2018. júl. 7. 11:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Nyugi, a doki megoldja. Nem te vagy az első betege, akinél eltolódik a betegállomány..


senki nem fog csalással vádolni. Jól is néznénk ki...

2018. júl. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!